Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Budynek E w VII etapie inwestycji Grzegórzecka 77 już gotowy!

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku E wchodzącego w skład przedostatniego, VII etapu projektu Grzegórzecka 77, który powstaje na krakowskich Grzegórzkach. Przekazania lokali właścicielom już się rozpoczęły.

Grzegórzecka 77 to jedna z najpopularniejszych inwestycji, jakie realizujemy pod Wawelem. Ze względu na znakomitą lokalizację – tylko 2 km od Rynku Głównego, 230 metrów od Bulwarów Wiślanych – od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród nabywców. Wszystkie lokale w pierwszych siedmiu etapach osiedla zostały sprzedane, w ofercie pozostały już tylko propozycje w ostatnim, VIII etapie.

Projekt Grzegórzecka 77 wyróżnia nowoczesna, modernistyczna architektura autorstwa pracowni SARAN Architekci. Dzięki zastosowaniu klinkierowych okładzin elewacyjnych, szarości i bieli Grzegórzecka 77 dobrze wpasowuje się w okoliczną tkankę miejską. Kaskadowa zabudowa umożliwia realizację zielonych dachów i przestronnych tarasów. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicają alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw, tworzące przyjazne miejsce dla odpoczynku i rekreacji dla wszystkich mieszkańców. Zaprojektowaliśmy również garaż z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi oraz zewnętrzne miejsca postojowe, w tym miejsca do ładowania samochodów elektrycznych. Przewidzieliśmy także 7 lokali usługowych, dzięki czemu większość codziennych potrzeb można zaspokoić na miejscu.

 

Grzegórzki to jedna z najbardziej pożądanych przez krakowian lokalizacji mieszkaniowych – mimo centralnego położenia dzielnicy udało się zachować spokojny, zielony charakter. W okolicy znajduje się wiele sklepów, galerii handlowych (Galeria Kazimierz, C.H. M1 i Galeria Krakowska), punktów usługowych, placówek medycznych i uczelni wyższych. W bezpośrednim sąsiedztwie działają cztery żłobki, dwa przedszkola, szkoła podstawowa i publiczny, nowoczesny plac zabaw. Dużym atutem jest także bliskość Starego Miasta i Kazimierza. W pobliżu osiedla powstaje także Park Grzegórzecki, który będzie idealnym miejscem na sąsiedzkie pikniki.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat