Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

III etap Via Flora już w sprzedaż

Z przyjemnością informujemy, że dostępne są już mieszkania w nowym, III etapie inwestycji Via Flora, którą realizujemy przy ul. Ptasiej na zielonym gdańskim Chełmie. W jego ramach powstaną dwa 4-piętrowe budynki o eleganckiej, stonowanej architekturze, w których znajdzie się 85 mieszkań o szerokiej gamie rozkładów i metraży. Ich ceny zaczynają się już od 11 099 zł za metr kwadratowy.

W zależności od kondygnacji do każdego mieszkania będą przylegały przeszklone balkony lub tarasy z zielonymi ogródkami. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy energooszczędnych materiałów budowlanych przyszli właściciele będą płacić niższe rachunki za prąd i ogrzewanie. Przygotowana zostanie podziemna hala garażowa i naziemne miejsca postojowe. Dla najmłodszych zaplanowaliśmy plac zabaw, a miłośnicy dwóch kółek będą mieli do dyspozycji pomieszczenia na jednoślady, wiaty postojowe i parkingi dla rowerów. Przewidujemy również miejsce do ładowania pojazdów elektrycznych. Przestrzenie wspólne pomiędzy budynkami urozmaicą alejki spacerowe, atrakcyjne place zabaw, plenerowa siłownia i zróżnicowane elementy małej architektury. Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe – specjalne tereny obsadzone ozdobną roślinnością. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy będą mogli cieszyć się atrakcyjnym, bioróżnorodnym otoczeniem.

Projekt Via Flora wyróżnia unikalna lokalizacja zapewniająca nie tylko bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, ale również bardzo dobrą komunikację z innymi rejonami Trójmiasta. W zasięgu kilkunastominutowego spaceru znajduje się malowniczo położony nad kanałem Raduni Park Oruński, trzeci co do wielkości park w Gdańsku. Miłośnicy aktywnego trybu życia docenią również bliskość Kozaczej Góry, Gaju Ojców nad zbiornikiem „Augustowska” czy zielonych łąk pobliskiego Jaru Wilanowska. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje również sklepów (m.in. Lidl, Biedronka, Kaufland), punktów usługowych, placówek ochrony zdrowia, szkół oraz przedszkoli. Osiedle od gdańskiej starówki dzieli mniej niż 5 km.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat