Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Oliwska Vita – II etap już w sprzedaży

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży II etapu Oliwska Vita, atrakcyjnego projektu mieszkaniowego, który realizujemy na warszawskim Targówku. W jego ramach powstanie 201 mieszkań w szerokiej gamie funkcjonalnych rozkładów i metraży. Kupujący mogą wybierać spośród 25-metrowych kawalerek po mierzące ponad 100 m kw. przestronne lokale 4-pokojowe. Ceny zaczynają się już 12 100 zł za metr kwadratowy. Termin ukończenia inwestycji planowany jest na koniec I kwartału 2026 roku.

Do każdego mieszkania w zależności od kondygnacji przypisane będą przestronne tarasy, balkony lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Auta będzie można parkować także na stanowiskach naziemnych, a rowery – w specjalnej rowerowni oraz przy licznych stojakach, jakie zostaną ustawione na terenie inwestycji.

Projektanci z pracowni 4am Architekci zadbali o atrakcyjne zagospodarowanie powierzchni zewnętrznych. Przy osiedlowych alejkach zostaną ustawione ławki, plenerowe leżaki i inne elementy małej architektury, a dla najmłodszych mieszkańców powstanie atrakcyjny plac zabaw.

W okolicy Oliwskiej Vita działa wiele sklepów, punktów usługowych czy placówek ochrony zdrowia. Najbliższe przedszkole oddalone jest o kilka minut spacerem, a szkoła podstawowa o kilkanaście. Zakupy można zrobić w centrum handlowym Atrium Targówek oraz M1. Pobliski Park Bródnowski oferuje duże możliwości odpoczynku i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W okolicy nie brakuje również przestrzeni sportowo-rekreacyjnych, takich jak ZOO, park trampolin Hangar 646, pływalnie „Muszelka” oraz Polonez OSiR Targówek, a także obiektów kultury, jak pobliski DK Świt czy słynny Teatr Rampa.

Sprawną komunikację zapewnia rozbudowana sieć dróg, w tym m.in. Trasa Toruńska i most gen. Stefana Grota-Roweckiego oraz most Gdański. Z kolei pobliska stacja kolejowa Warszawa-Praga pozwoli na szybki dojazd m.in. do Dworca Gdańskiego oraz innych rejonów miasta, włącznie z Lotniskiem Chopina. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z komunikacji publicznej łączącej osiedle z centrum Warszawy oraz I i II linią metra. W celu zwiększenia komfortu pomiędzy osiedlem a pobliskimi torami kolejowymi przewidziano budowę ekranów akustycznych.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat