Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Mieszkania 2 pokojowe w Gdańsku

Dwupokojowe mieszkanie może być  naprawdę funkcjonalne. Dobre rozplanowanie przestrzeni pozwoli na organizację kuchni, łazienki, salonu z jadalnią i sypialni. Balkon z malowniczym widokiem zdecydowanie dodaje uroku. To również przestrzeń, bez której trudno sobie wyobrazić wiosnę i lato. Mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku to dobra propozycja dla par i małych rodzin. Taki metraż może posłużyć również jako mieszkanie na start.

Mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku to świetny wybór, jeśli chcesz postawić na lokalizację z dala od zgiełku z widokiem na morze lub zamieszkać w centrum, w niedalekiej odległości do Starego Miasta. Niewątpliwą zaletą wynajmowania lub kupna mieszkania w Gdańsku jest dostęp do urokliwych plaż, takich jak Jelitkowo czy niepowtarzalnych zabytków – Bazyliki Mariackiej, Parku Oliwskiego, Dworu Artusa i klimatycznych kamienic z niezliczoną liczbą kafejek na Starym Mieście.

 

2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku – nowoczesne osiedla

Preferujesz bliskość centrum czy ustronne mieszkanie w pobliżu terenów zielonych? Dbamy o wszystkie potrzeby i realizujemy projekty zarówno w centrum, jak i w spokojnych, cichych okolicach.

W Gdańsku możesz wybierać spośród 2 pokojowych mieszkań z widokiem na morze. Dzielnicę Przymorze okala nadmorski Park Prezydenta Ronalda Reagana. W niedalekiej odległości znajdziesz Plażę Jelitkowo oraz Brzeźno. W pobliżu znajduje się Galeria Alfa i Przymorze oraz liczne sklepy i kluby fitness. Z łatwością dojedziesz do Obwodnicy Trójmiasta dzięki Tunelowi pod Martwą Wisłą.

Inna dzielnica z 2 pokojowymi mieszkaniami w Gdańsku, która łączy bliskość Bałtyku oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę, to Letnica. Mieszkania dwupokojowe w Gdańsku na Osiedlu Latarników otoczone są licznymi parkami, rzeką Martwą Wisłą oraz terenami rekreacyjnymi – Stadionem Energa Gdańsk i Amber Expo. Letnicę z jednej strony okala Plaża Brzeźno, a z drugiej – Stogi.

 

Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania w Gdańsku na cichym, spokojnym osiedlu Łostowice to idealne miejsce dla Ciebie. To dzielnica z dużą ilością zieleni, ale jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum. Nie brakuje tu szkół, przedszkoli oraz licznych sklepów i punktów usługowych.

Zależy Ci na mieszkaniu dwupokojowym w Gdańsku w centrum? Śródmieście to idealne miejsce, jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie dla siebie lub je wynajmować. Lokalizacja w pobliżu ważnych dla miasta obiektów jest bardzo atrakcyjna. W kilka minut możesz znaleźć się na gdańskiej Starówce.

Liczba lokali spełniających kryteria: 0

Inwestycja Numer Status Metraż Pokoje Piętro Cena Opcje