Apartments meeting the criteria: 0

Investment Number Status Area floor Price (net) Options

Chcesz kupić lokal usługowy?

Skontaktuj się z nami

Nowe mieszkania na sprzedaż w Gdańsku

Mieszkania w Gdańsku na miarę potrzeb

Gdańsk to jedno z miast, w których DEVELIA realizuje inwestycje mieszkaniowe. W ofercie można znaleźć zarówno mieszkanie dla singli w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta, jak i lokal dla rodziny z dziećmi - na kameralnym osiedlu i w otoczeniu przyrody. Budujemy nowe mieszkania na Łostowicach i w Śródmieściu. Projekty deweloperskie DEVELII charakteryzują się wysoką jakością wykończenia, funkcjonalnymi układami lokali i terminową realizacją.

Zamieszkaj w centrum Gdańska

Szukasz nowego mieszkania blisko centrum? Bastion Wałowa będzie idealnym wyborem. To prestiżowy projekt deweloperski powstający na Śródmieściu, w sąsiedztwie ważnych dla Gdańska obiektów - Europejskiego Centrum Solidarności i Pomnika Poległych Stoczniowców. Doskonała lokalizacja i odważny projekt architektoniczny czynią tę inwestycję wyjątkowym punktem na mapie miasta. DEVELIA prowadzi sprzedaż mieszkań w ramach I etapu. Znajdziesz w nim kawalerki, mieszkania idealne pod wynajem, oraz większe lokale z niepowtarzalnym widokiem na rzekę i zatokę.

Mieszkanie deweloperskie w Gdańsku, znajdź rodzinne lokum w dobrej cenie

A może wolisz spokojną okolicę, bliżej terenów zielonych? Sprawdź nowe mieszkania na Łostowicach, na osiedlu Świętokryska Park. Duże metraże i niebanalne rozwiązania takie, jak mieszkania dwupoziomowe dają ciekawe możliwości aranżacyjne.

Wiarygodny deweloper w Gdańsku

Poza Gdańskiem DEVELIA realizuje projekty deweloperskie w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Łodzi. Są wśród nich nie tylko inwestycje mieszkaniowe, ale także obiekty komercyjne takie, jak Sky Tower czy Wola Center. Tysiące sprzedanych mieszkań i zadowolonych klientów w całej Polsce są naszą wizytówką. Poza pomocą w wyborze nieruchomości oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu finansowania jej zakupu. Zapraszamy do Biura Sprzedaży.