Apartments meeting the criteria: 0

Investment Number Status Area floor Price (net) Options

Chcesz kupić lokal usługowy?

Skontaktuj się z nami

Nowe mieszkania od dewelopera na sprzedaż we Wrocławiu

Nasza oferta deweloperska we Wrocławiu obejmuje nie tylko mieszkania

Wrocław to miasto, w którym inwestycje deweloperskie DEVELII są szczególnie rozpoznawalne. Sky Tower i Arkady Wrocławskie należą do tych najbardziej charakterystycznych. Z powodzeniem realizujemy także projekty mieszkaniowe położone w różnych dzielnicach Wrocławia. Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na Sołtysowicach, Jagodnie i Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Oferujemy nowe mieszkania wykończone z dbałością o detale, jakość materiałów i funkcjonalność projektów.

Bogata oferta mieszkań i kawalerek we Wrocławiu - różnorodne metraże i rozkłady

Staramy się dopasować do oczekiwań klientów, dlatego proponujemy różnorodne metraże i rozkłady mieszkań. Znajdziesz wśród nich kawalerki i kompaktowe mieszkania oraz lokale 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie posiadają miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Wszystkie projekty do wyboru, poza balkonami, oferują także przestronne tarasy i ogródki. Dbamy o estetyczne otoczenie budynków, zieleń na osiedlu i place zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Atrakcyjne lokalizacje mieszkań w różnych dzielnicach Wrocławia

Sprawdź ofertę osiedli Sołtysowicka 32, Maestro na Jagodnie oraz Nowa Tęczowa przy ul. Tęczowej na Starym Mieście. Dedykujemy je tym wszystkim, którzy cenią bliskość szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych oraz miejsc wypoczynku oraz rozrywki. Osiedle Maestro na Jagodnie oraz Sołtysowicka 32 to z propozycje dla osób, którym zależy na spokojnej lokalizacji w niewielkiej odległości od centrum. Jeśli cenisz uroki i wygodę życia w śródmieściu znajdziesz je na Nowej Tęczowej.

Solidny deweloper z Wrocławia

Jesteśmy jednym z liderów na rynku nowych inwestycji we Wrocławiu i największych miastach Polski. Za naszym sukcesem stoją nie tylko przystępne ceny, ale także solidnie wykonane projekty, bogata oferta i opinie zadowolonych Klientów. Poznaj nasze propozycje i wybierz mieszkanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i planom na przyszłość. Możesz zacząć od czegoś małego lub od razu postawić na większe lokum w okolicy, która przypadnie Ci do gustu.