Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Mieszkania 4 pokoje – Gdańsk

Rozwój rynku nieruchomości w Gdańsku – mieszkanie 4-pokojowe

Gdańsk oferuje liczne możliwości rozwoju zawodowego i należy do najbardziej atrakcyjnych miast w kraju pod względem jakości życia. Przyciąga także licznych turystów z Polski i zagranicy.

Nic więc dziwnego, że rynek mieszkaniowy  rozwija się tutaj dynamicznie. Zarówno na własne potrzeby, jak i pod wynajem wybierane są najczęściej lokale 2- i 3-pokojowe oraz kawalerki. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się również mieszkania 4-pokojowe w Gdańsku, zwłaszcza nowe.

Mieszkanie z 4 pokojami w Gdańsku? Dla kogo?

Liczba pomieszczeń powinna być dobrze dopasowana do obecnych oraz przyszłych potrzeb lokatorów. Mieszkania 4-pokojowe w Gdańsku są idealne dla rodzin z dwójką lub trójką dzieci. Często wybierają je osoby, które dopiero planują powiększyć rodzinę. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda z pociech może posiadać własny pokój, co jest szczególnie korzystne w okresie dojrzewania.

Więcej pokojów pozwala nie tylko zapewnić komfort wszystkim domownikom,  daje także większe możliwości aranżacyjne. Na 4 pokoje w Gdańsku decydują się osoby, którym potrzebne są dodatkowe pomieszczenia, m.in. pokój dla gości, pracownia, gabinet, miejsce do rozrywki lub ćwiczeń czy pomieszczenie gospodarcze. Większe lokale, zwłaszcza w dzielnicach blisko morza, są coraz częściej kupowane na wynajem.

Atrakcyjne lokalizacje mieszkań w gdańsku – 4 pokoje od Develii

W ofercie Develii znajdziesz mieszkania 4-pokojowe w Gdańsku o zróżnicowanym metrażu i w różnych lokalizacjach. Liczba dostępnych lokali tego typu i ich średnia wielkość zależą od charakteru konkretnej inwestycji. Większość mieszkań ma powierzchnię od 76 do 110 m².

Nasze projekty wyróżniają się starannie przemyślanym, atrakcyjnym położeniem. Dzielnice Gdańska, w których znajdują się 4-pokojowe mieszkania Develii, to między innymi:

  • Przymorze. Zaletą tej lokalizacji jest bliskość terenów rekreacyjnych (m.in. Park Nadmorski im. Ronalda Reagana, piaszczysta plaża, skatepark) oraz infrastruktury handlowo-usługowej (np. Galerie Przymorze i Alfa). Oferuje dobry dostęp do komunikacji miejskiej i dogodny dojazd do obwodnicy miasta, Śródmieścia, Wrzeszcza i Oliwy.
  • Letnica. Dzielnica ta leży w pasie nadmorskim Gdańska i należy do najdynamiczniej rozwijających się części miasta. W okolicy nie brakuje zieleni (np. Park Brzeźnieński im. JJ. Haffnera), a do centrum można sprawnie dojechać zarówno autem, jak i komunikacją miejską. Łatwo też wyjechać z miasta, dzięki szybkiemu dojazdowi do tras S6, S7 i autostrady A1.

 

  • Łostowice. Położenie w spokojnej, zielonej okolicy z niską zabudową jest idealne dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy chcą odetchnąć od miejskiego zgiełku. Dodatkowe korzyści to rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa i edukacyjna, dobry dojazd do centrum i poza miasto (komunikacja miejsca, bliskość Obwodnicy Trójmiasta, planowana budowa ul. Nowej Świętokrzyskiej) oraz niższe ceny.

Liczba lokali spełniających kryteria: 0

Inwestycja Numer Status Metraż Pokoje Piętro Cena Opcje

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat