Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe mieszkania od dewelopera na sprzedaż w Łodzi

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym w Łodzi - sprawdzony deweloper

Napisz

lodz@develia.pl

Mieszkania w Łodzi – bezpieczny azyl dla rodzin 

Oferujemy nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim w malowniczej i spokojnej dzielnicy Łodzi. Realizujemy inwestycje w obszarach z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi. Nasze osiedla znajdują się blisko placówek oświatowych, galerii handlowych oraz innych punktów usługowych.

Nasze realizacje spełniają potrzeby wszystkich grup klientów. Projektujemy mieszkania dla singli, rodzin z dziećmi oraz seniorów. Dbamy o to, aby rozkład pomieszczeń był nie tylko funkcjonalny, ale też nowoczesny i zgodny ze współczesnymi trendami aranżacyjnymi. Doskonale wiemy, że zakup mieszkania to inwestycja w przyszłość, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał nieruchomość dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach.

Mieszkanie w centrum Polski – pokochaj Łódź!

Oferowane przez nas lokale są funkcjonalne, łatwe w aranżacji i dobrze doświetlone. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin z dziećmi, tworzymy bezpieczne części wspólne, w których można oddać się zabawie i odpocząć po ciężkim dniu.

Łódź to miasto o szczególnych walorach przyrodniczych. Nie brakuje terenów spacerowych, a parki znajdują się niemal na każdym kroku. Jeżeli poszukujesz mieszkania w wysokim standardzie, do którego nie będzie dochodził miejski gwar. Polesie może okazać się doskonałą inwestycją na lata.

Mieszkania w Łodzi – zróżnicowany metraż

Planujesz zakup pierwszego mieszkania? A może szukasz lokalu docelowego dla dużej rodziny? Wiemy, że klienci mają różne potrzeby, dlatego oferujemy zarówno mieszkania w Łodzi o mniejszym metrażu, jak i 4-pokojowe (i większe) lokale.

Minimalna powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 56 metrów kwadratowych. Zależy nam, aby stworzyć komfortowe warunki do życia, dlatego przykładamy szczególną wagę do kwestii rozkładu pomieszczenia. Wszystkie lokale są przestronne, rozkładowe i wyposażone w balkony. Mieszkania na parterze mają natomiast własny ogródek. 

Sprawdzony deweloper – mieszkania pod wynajem  

Jesteśmy renomowanym deweloperem z bogatym portfolio realizacji na terenie całej Polski. Nasza oferta mieszkań dla singli, rodzin i seniorów, spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Jeżeli poszukujesz azylu na lata, w którym odnajdziesz spokój i będziesz czuć się w pełni bezpiecznie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat