Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe mieszkania od dewelopera na sprzedaż w Poznaniu

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym w Poznaniu - sprawdzony deweloper

Zadzwoń

(+48) 61 333 30 00

Jesteśmy dostępni od Pon. - Pt., w godzinach: 10:00 - 18:00 Sb.:10:00 - 15:00

Napisz

poznan@develia.pl

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą wkrótce

Odwiedź nas

ul. Milczańska 1
61-131 Poznań

Pon.-Pt.: 10:00-18:00

Sb.: 10:00-15:00

Zobacz na mapie

Mieszkania w Poznaniu – zamieszkaj w zielonej dzielnicy

Oferujemy nowoczesne i komfortowe mieszkania deweloperskie o szerokim wachlarzu metraży. Nasze inwestycje znajdują się w dogodnych lokalizacjach, które łączą w sobie zalety mieszkania w dobrze skomunikowanych punktach miasta z kameralną atmosferą i bliskością natury. Prowadzimy sprzedaż nieruchomości w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Poznania, która uchodzi jednocześnie za najbezpieczniejsze miejsce w stolicy Wielkopolski. Bliskość przystanków komunikacji miejskich oraz dworca Poznań Wschód, a także tereny zielone w okolicy sprawiają, że Rataje są chętnie wybierane przez rodziny z małymi dziećmi oraz osoby, które szukają odpoczynku od miejskiego gwaru.

Bezpieczny azyl dla Twojej rodziny – nowe mieszkanie w sercu Poznania

Osiedle Malta Point, zlokalizowane przy ul. Brneńskiej, to kompleks nowych mieszkań w Poznaniu stworzony z myślą o rodzinach, singlach oraz inwestorach poszukujących ogłoszeń lokali na wynajem, jakie oferuje rynek pierwotny. Nowoczesna architektura, komfortowe części wspólne i funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawiają, że kompleks spełnia wszelkie stawiane wymogi przed nieruchomościami o wysokim standardzie. Na szczególną uwagę zasługuje wykończenie mieszkań. We wnętrzach zastosowano modne, a jednocześnie uniwersalne, połączenie beżu i czerni, oraz eleganckie drewniane dodatki. Lokale na parterze mają własne ogródki, natomiast mieszkania usytuowane na piętrach – wygodne, szklane balkony, na których można zaaranżować przestrzeń wypoczynkową.

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

Rynek mieszkaniowy w Poznaniu ma do zaoferowania komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, w nowoczesnej zabudowie. Konkurencyjna cena mieszkania i wysoki standard wykończenia bezpośrednio wpływają na atrakcyjność mieszkania na sprzedaż. Poznań Malta Point to nowa inwestycja na mapie miasta, którą tworzy obecnie kompleks 5 budynków, ale w niedalekiej przyszłości deweloper planuje wznieść 2 kolejne apartamentowce. W 5-piętrowych obiektach znajdzie się łącznie 157 mieszkań, począwszy od kawalerek, przez mieszkania wyposażone w 2 pokoje, aż po mieszkania 4-pokojowe. Aby przysłużyć się ekologii, zaprojektowaliśmy aż 157 miejsc rowerowych oraz wydzieliliśmy zielone patio, na którym mieszkańcy mogą się relaksować i oddawać sportowym aktywnościom.

Sprawdzony deweloper – zainwestuj w przyszłość

Jesteśmy deweloperem z ugruntowaną pozycją na rynku. Nasza inwestycje w Poznaniu spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dbamy o najdrobniejsze detale, dzięki czemu nasze nieruchomości są nie tylko funkcjonalne, ale przystosowane do wdrożenia rozwiązań typu Smart Home. Jeżeli poszukują Państwo nieruchomości w obszarze ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą usługowo-społeczną, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na sprzedaż w Poznaniu.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat