Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe mieszkania od dewelopera na sprzedaż we Wrocławiu

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym we Wrocławiu - sprawdzony deweloper

Lokale handlowo-usługowe we Wrocławiu

Zadzwoń

(+48) 71 716 55 71

Jesteśmy dostępni od Pon. - Pt., w godzinach: 09:00 - 18:00 Sb.:10:00 - 15:00

Napisz

wroclaw@develia.pl

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą wkrótce

Odwiedź nas

City Forum – City 1
ul. gen. Romualda Traugutta 45
50-416 Wrocław

Pon.-Pt.: 09:00-18:00

Sb.: 10:00-15:00

Zobacz na mapie

Nasza oferta deweloperska we Wrocławiu obejmuje nie tylko mieszkania

Wrocław to miasto, w którym inwestycje deweloperskie DEVELII są szczególnie rozpoznawalne. Sky Tower i Arkady Wrocławskie należą do tych najbardziej charakterystycznych. Z powodzeniem realizujemy także projekty mieszkaniowe. Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w dzielnicach: Ołtaszyn, Ołbin, Popowice, Wojszyce, Krzyki, Lipa Piotrowska, Nowe Żerniki, Maślice, Muchobór Wielki oraz Przedmieście Oławskie, Huby. Oferujemy nowe mieszkania wykończone z dbałością o detale, jakość materiałów i funkcjonalność projektów.

Bogata oferta mieszkań i kawalerek we Wrocławiu - różnorodne metraże i rozkłady

Staramy się dopasować do oczekiwań klientów, dlatego proponujemy różnorodne metraże i rozkłady mieszkań. Znajdziesz wśród nich kawalerki i kompaktowe mieszkania oraz lokale 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe. Wszystkie nasze inwestycje deweloperskie posiadają miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Wszystkie projekty do wyboru, poza balkonami, oferują także przestronne tarasy i ogródki. Dbamy o estetyczne otoczenie budynków, zieleń na osiedlu i place zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Solidny deweloper z Wrocławia

Jesteśmy jednym z liderów na rynku nowych inwestycji we Wrocławiu i największych miastach Polski. Za naszym sukcesem stoją nie tylko przystępne ceny, ale także solidnie wykonane projekty, bogata oferta i opinie zadowolonych Klientów. Poznaj nasze propozycje i wybierz mieszkanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i planom na przyszłość. Możesz zacząć od czegoś małego lub od razu postawić na większe lokum w okolicy, która przypadnie Ci do gustu.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat