Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe mieszkania na sprzedaż w Katowicach - sprawdzony deweloper

Ostatni lokal usługowy w sprzedaży.

Zadzwoń

(+48) 32 722 03 80

Jesteśmy dostępni od Pon. - Pt., w godzinach: 09:00 - 17:00

Napisz

katowice@develia.pl

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą wkrótce

Odwiedź nas

ul. Ceglana 70/4, 40-514 Katowice

Pon.-Pt.: 09:00-17:00

Zobacz na mapie

Ogólnopolski deweloper z dużą inwestycją mieszkaniową w Katowicach

DEVELIA to grupa spółek deweloperskich działająca w największych miastach w Polsce. Deweloper, wcześniej znany pod nazwą LC Corp, ma na swoim koncie liczne inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi. Nowe mieszkania w Katowicach powstają w ramach osiedla przy ul. Ceglanej. Projekt wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją blisko centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Sprzedaż mieszkań w Katowicach jest podzielona na etapy zgodne z realizacją inwestycji.

Różnorodna oferta mieszkań z rynku pierwotnego w Katowicach

Oferta mieszkań w Katowicach została skomponowana w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć lokal odpowiadający jego potrzebom. Na Osiedlu Ceglana Park znajdziemy zarówno ustawne kawalerki, jak i najbardziej poszukiwane mieszkania 2-pokojowe oraz większe lokale, liczące trzy lub cztery pokoje. Mieszkanie z ogródkiem w Katowicach czy może mieszkanie z tarasem? W ofercie jest wiele opcji, które pozwalają w pełni cieszyć się czasem spędzonym w domu. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców zadbano o miejsca parkingowe na terenie osiedla oraz w garażu podziemnym.

Wyjątkowy projekt osiedla mieszkaniowego blisko centrum w Katowicach

Jeśli szukasz mieszkania z rynku pierwotnego w Katowicach, blisko centrum, a jednocześnie w otoczeniu przyrody, Ceglana Park będzie doskonałym wyborem. Blisko 50% terenu osiedla stanowią tereny zielone. Projekt, poza budynkami mieszkalnymi, przewiduje staw, aleję parkową i tężnię solankową – infrastrukturę, której próżno szukać w innych inwestycjach. Dużym atutem nowego osiedla mieszkaniowego w Katowicach przy ul. Ceglanej jest lokalizacja. Inwestycję od centrum dzieli zaledwie 1 km, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Dużym atutem dla kierowców jest także dobry dojazd do autostrady i innych ważnych arterii drogowych.

Solidny i sprawdzony deweloper buduje mieszkania w Katowicach

Jesteśmy jednym z liderów branży deweloperskiej na rynku nowych inwestycji we Wrocławiu i największych miastach Polski. Za naszym sukcesem, jako solidnego i sprawdzonego dewelopera, stoją nie tylko przystępne ceny, ale także solidnie wykonane projekty, bogata oferta i opinie zadowolonych Klientów. Poznaj nasze propozycje i wybierz mieszkanie w Katowicach, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i planom na przyszłość. Możesz zacząć od czegoś małego lub od razu postawić na większe lokum w okolicy, która przypadnie Ci do gustu.