Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Mieszkania w Krakowie – zielone dzielnice blisko centrum

Oferujemy nowoczesne mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach pomieszczeń. Nasze inwestycje zlokalizowane są w bliskim położeniu terenów zielonych, w kameralnych dzielnicach Krakowa. Rozbudowana infrastruktura transportowa, mnogość punktów handlowo-usługowych oraz dostęp do placówek oświatowych, to tylko niektóre zalety mieszkania na Czyżynach i Podgórzu. Kreujemy osiedla na miarę potrzeb współczesnych klientów, którzy wymagają nie tylko komfortowych wnętrz, ale także przestrzeni do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyliśmy specjalne miejsca do rekreacji – siłownie plenerowe, boiska sportowe oraz place zabaw dla dzieci. Wierzymy, że osiedla Centralna i City Vibe staną się bezpiecznymi przystaniami dla rodzin, singli oraz seniorów.

Nowoczesne inwestycje w Krakowie – żyj w rytmie miasta!

Osiedle City Vibe, zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej 68, obejmuje dwa 5-piętrowe budynki, w których powstanie po 137 mieszkań z balkonami i ogródkami. Dostępne w szerokim wachlarzu metraży , przestronne i o minimalistycznym designie, dają szerokie możliwości aranżacyjne. Przemyślane rozwiązania architektoniczne, rozkład pomieszczeń oraz dostęp do komfortowych przestrzeni wspólnych, sprawiają, że kompleks spełnia wszystkie wymagania stawiane nieruchomościom o wysokim standardzie.
Jedną z największych zalet mieszkania na Podgórzu jest bogata infrastruktura. W pobliżu osiedla znajdują się placówki osiedlowe, sklepy i punkty usługowe. Na uwagę zasługuje również świetne połączenie komunikacyjne między dzielnicami. Dojazd do Dworca Głównego zajmuje nie więcej niż 30 minut w przypadku jazdy rowerem!

Mieszkania w Krakowie – do zamieszkania i pod inwestycje

Kolejną inwestycją, realizowaną na terenie Krakowa, jest Osiedle Centralna Park. Do wszystkich mieszkań przypisane są duże balkony, tarasy lub ogródki. Przestrzeń wspólna wypełniona zostanie nasadzeniami oraz elementami małej architektury. Mieszkańcy otrzymają do dyspozycji place zabaw, plenerową siłownię oraz stojaki na rowery. W budynku znajduje się także przestronny garaż, zaś na terenie osiedla – naziemne miejsca postojowe.
Czyżyny, podobnie jak Podgórze, to dzielnica, która leży lekko na uboczu, ale jest przy tym dobrze skomunikowana z centrum Krakowa. Odległość od Rynku Głównego wynosi zaledwie 6 km.

Sprawdzony deweloper – zainwestuj w przyszłość swojej rodziny

Develia to marka sama w sobie – deweloper, który zyskał ugruntowaną pozycję na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworzymy przestrzenie, które umożliwiają wdrożenie gotowych rozwiązań typu Smart Home. Jeśli szukają Państwo mieszkania w obszarze z rozwiniętą infrastrukturą usługową, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na sprzedaż w Krakowie.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat