Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Develia w liczbach.
Poznaj nas bliżej.

Jedno mieszkanie, Wiele możliwości.

Mieszkania wariantowe

Z myślą o spełnieniu różnorodnych oczekiwań naszych klientów wprowadzamy nowość: „mieszkanie wariantowe”, czyli takie którego układ dostosujesz do indywidualnych potrzeb na każdym etapie jego użytkowania.

Dowiedz się więcej
Najlepszy start z mieszkaniem od Develii!

Mieszkanie na start

  • Zarezerwuj mieszkanie już dziś i otrzymaj gwarancję ceny.
  • Wpłać 20% wartości mieszkania.
  • Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów ds. kredytów.
Dowiedz się więcej
Bezpłatna pomoc kredytowa

Korzystny kredyt

Dlaczego warto skorzystać z kompleksowej i bezpłatnej pomocy naszego eksperta finansowego? Otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna, który przeprowadzi Cię przez cały proces i zajmie się wszystkimi kwestiami formalnymi.

Nasz zespół ekspertów to specjaliści z ponad 15-letnim doświadczeniem, którzy pomogli tysiącom klientów dopasować najbardziej optymalne rozwiązania kredytowe.

Pobierz Poradnik kredytowy

Wyślij zapytanie
Im więcej poleceń, tym więcej korzyści!

Polecaj nas i zyskaj więcej

Jesteś zadowolony z mieszkania, które kupiłeś w Develii i chętnie poleciłbyś je rodzinie lub znajomym? Teraz nawet 13 500 zł za trzy rekomendacje!

Podziel się swoją opinią i sprawdź, ile możesz zyskać w ramach programu poleceń. Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz karty przedpłacone. Więcej informacji znajdziesz w katalogu.

POBIERZ KATALOG NAGRÓD

Poleć DEVELIĘ i odbieraj nagrody
Pakiety wykończeniowe

Wykończenie pod klucz

Twoje mieszkanie w najlepszych rękach

Nasze pakiety wykończeniowe powstały we współpracy z architektami i dekoratorami wnętrz, którzy zamienią Twoje mieszkanie w wymarzoną przestrzeń do życia.

Dzięki kilku rodzajom pakietów wykończeniowych oraz bogatej i zróżnicowanej ofercie materiałów otrzymasz funkcjonalne i komfortowe wnętrze, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości budżetowych.

Wybierz miasto:

WROCŁAW      WARSZAWA      GDAŃSK      KRAKÓW        KATOWICE

 

Dowiedz się więcej
Oszczędności podczas zakupów

Rabaty u partnerów

Zyskaj rabat ! Przygotowaliśmy dla naszych klientów pakiet kuponów i kart rabatowych do wybranych sklepów.

Są wśród nich zarówno duże markety budowlane, jak i mniejsze salony z elementami wyposażenia wnętrz. Warto skorzystać z naszych zniżek — przy wykańczaniu i urządzaniu całego mieszkania możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych. To, na co je wydasz, zależy już tylko do Ciebie.

Dowiedz się więcej
Zrównoważone budownictwo

Rozwiązania eko

Zrównoważone rozwiązania w naszych inwestycjach
Rozumiemy wagę i znaczenie budownictwa zrównoważonego, dlatego w naszych projektach mieszkaniowych kładziemy duży nacisk na proekologiczne rozwiązania i bliskość natury.

Wdrażamy ideę poszanowania i ochrony środowiska m.in. poprzez tworzenie ogrodów deszczowych i tężni solankowych, a w ramach zagospodarowania terenów zielonych budujemy zbiorniki retencyjne w formie malowniczych stawów i sadzawek, które gromadzą wodę z odpadów atmosferycznych.

Dowiedz się więcej

Wysoki standard

Swoboda zmian w projekcie

Wybrałeś już mieszkanie, ale chciałbyś je nieco przearanżować? A może odpowiada Ci liczba sypialni, ale zdecydowanie wolisz salon połączony z kuchnią? Nie ma problemu. Kupując mieszkanie w DEVELII, masz możliwość wprowadzenia tzw. zmian lokatorskich.

Estetyczne rozwiązania

Zastosowanie anteny zbiorczej przekłada się nie tylko na wygodę, ale także estetykę budynku i Twojego mieszkania. Zamiast wielu anten psujących wygląd elewacji jest jedna z ukrytą instalacją, do której możesz się podłączyć. Co najważniejsze, to rozwiązanie zyskujesz w cenie mieszkania.

Bezpieczeństwo

Jest dla nas równie ważne, jak dla Ciebie, dlatego nie oszczędzamy na zabezpieczeniach. Wszystkie mieszkania DEVELII posiadają markowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Im szybciej wykończysz swoje mieszkanie, tym lepiej. Pomagamy Ci w tym, przekazując klucze do lokalu, w którym ściany są już otynkowane.

Ciepło i komfort

Wysokiej klasy okna zapewniają doskonałą izolacyjność zarówno termiczną, jak i akustyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się niższymi rachunkami za ogrzewanie i ciszą zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Pełna kontrola

Możliwość rozszerzenia domofonu o podgląd z kamery to rozwiązanie dla tych, którzy szczególnie cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność. Instalacja przygotowania w odpowiedni sposób umożliwia dostosowanie domofonu do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowa przestrzeń w cenie mieszkania

Balkon, taras lub ogródek to doskonały sposób otwarcia mieszkania na otoczenie i zyskania dodatkowej przestrzeni. Co ważne, niezależnie od tego, który wariant wybierzesz –  zawsze płacisz tylko za metraż mieszkania.

Dodatkowo wszystkie nasze balkony mają gotową posadzkę, a mrozoodporne gresy, które stosujemy, zapewniają trwałość na długie lata.

Cichobieżne windy

Powroty do domu będą jeszcze przyjemniejsze, jeśli zamiast mozolnej wspinaczki po schodach będziesz mógł wybrać szybką przejażdżkę windą. Stawiamy na nowoczesne, cichobieżne windy od sprawdzonych firm z pełnym wsparciem serwisowym (niektóre niskie budynki nie mają windy, ale wtedy o tym dokładnie informujemy).

Czas i prywatność

W swoim domu możesz wypoczywać, tak jak lubisz. Standardem naszych mieszkań są murowane ściany działowe, które zapewniają zdecydowanie lepszą izolacyjność akustyczną niż popularne ściany gipsowo-kartonowe. Dodatkowo nie musisz zastanawiać się, która ściana wytrzyma ciężar montowanych mebli.

eBOK

Klienci, którzy kupili u nas mieszkanie dostają do dyspozycji narzędzie online, gdzie po zalogowaniu mogą sprawdzić wszystkie szczegóły dotyczące
zakupionego lokalu. Platforma wydatnie usprawnia obsługę i zapewnia bieżący dostęp do wsyzstkich niezbędnych dokumentów.

Ekologia

Na każdym kroku szukamy rozwiązań, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Do bieżącej obsługi klientów wykorzystujemy tablety, dzięki czemu ograniczyliśmy roczne zużycie papieru o ok 125 tys arkuszy.

Dobra komunikacja

Dbamy o to aby każde nasze osiedle było dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Dlatego tam gdzie pojawia się taka potrzeba oprócz częsci mieszkaniowej realizujemy również infrastrukturę komunikacyjną. Budujemyukłady drogowe, ronda i ścieżki rowerowe.

Szczegółowe informacje na temat standardu konkretnych inwestycji znajdziesz w Biurach Sprzedaży mieszkań.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat