Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Odpowiedzialność i zaufanie

Komfort naszych klientów i dbałość o środowisko naturalne są dla nas wartościami priorytetowymi. Osiedla pod szyldem Develii projektowane są w taki sposób, aby odpowiadały na wszystkie potrzeby ich mieszkańców, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnego wpływu na ekosystem.
Nie budujemy dla samego budowania. Starannie dobieramy lokalizacje naszych inwestycji – staramy się, aby zawsze tworzyły wartościową tkankę miejską i dobrze wpisywały się w kontekst, historię i wartości miejsc, w których powstają.
W ciągu 17 lat działalności oddaliśmy do użytku ponad 20 tysięcy lokali w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i we Wrocławiu. To w sumie blisko 1 mln metrów kwadratowych mieszkań!
Odpowiedzialność i zaufanie

Dobrze zaprojektowane miejsce do życia

Nasze osiedla realizujemy w dzielnicach o rozbudowanej infrastrukturze lokalnej, aby nasi klienci mieli dostęp do sklepów, restauracji, placówek edukacyjnych i ochrony zdrowia.

Z myślą o rodzinach z dziećmi i miłośnikach aktywnego trybu życia dbamy również o to, aby nasze projekty powstawały w bezpośrednim sąsiedztwie parków, terenów zielonych i rekreacyjnych.

Architektura

Funkcjonalne mieszkania
w najlepszym wydaniu

Tworzymy nowoczesne i przyjazne budynki mieszkalne, które ze względu na użycie najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów są ponadczasowe. Naszą specjalnością są kreatywne i funkcjonalne inwestycje mieszkaniowe w przystępnej cenie. Realizujemy przestrzenie, które potrafią dać wytchnienie i spokój.

 

Współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi oraz sprawdzonymi generalnymi wykonawcami. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość.

Ekologia

Zielona era budownictwa

Projektujemy i budujemy tak, by minimalizować wpływ na środowisko naturalne, jednocześnie zapewniając najlepszą możliwą przestrzeń życiową i radość z mieszkania.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo istotne jest poszanowanie środowiska naturalnego i ograniczenie negatywnego wpływu człowieka na przyrodę.

Dlatego w naszych inwestycjach kładziemy duży nacisk na proekologiczne rozwiązania i bliskość natury w miejscu zamieszkania.

Zrównoważone społeczności

Po pierwsze: człowiek

Wychodzimy naprzeciw aktualnym oczekiwaniom naszych klientów. Realizujemy osiedla w zgodzie z przepisami dotyczącymi efektywności energetycznej i ochrony środowiska, zapewniając przy tym całą niezbędną infrastrukturę.

To naturalne, że budowanie przyjaznych środowisku społeczności jest dla nas jednym z priorytetów. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do zapewnienia wszystkim mieszkańcom bliskości terenów zielonych, parków i przestrzeni publicznych, które są doskonałym miejscem do rekreacji i wypoczynku.

Zrównoważone relacje

Budować na dłużej

Develia to otwartość, szczerość, odpowiedzialność i skuteczność. Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta i rynek. To jeden z  głównych powodów naszego sukcesu.

Wierzymy, że transparentność i wzajemne zaufanie to podstawa w tworzeniu nie tylko domów, mieszkań i osiedli. To przede wszystkim klucz do długoletniej współpracy i wieloletnich serdecznych relacji z naszymi klientami, inwestorami oraz podwykonawcami.

Zrównoważony rozwój

Jesteśmy w tym razem

Jesteśmy zaangażowani w budowanie nowoczesnej i przyjaznej kultury korporacyjnej, która wspiera zrównoważony rozwój na rynkach, na których działamy.

Ekologia, społeczne zaangażowanie oraz ład korporacyjny są dla nas bardzo ważne, dlatego rozwijamy strategię ESG. Myślimy o przyszłości, dbamy o lokalne społeczności i wiemy, że troska o zasoby naturalne stanowi ważną kwestię w rozwoju naszej organizacji.

Postęp

Develia. Przyszłość jest teraz

Jesteśmy progresywną firmą i uważnie obserwujemy trendy, a te, które uznamy za najbardziej wartościowe, wdrażamy we wszystkich obszarach swojej działalności. Zwracamy uwagę na oczekiwania naszych klientów oraz nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, by tworzyć jeszcze lepiej dopasowane rozwiązania mieszkaniowe.

Develia w liczbach.
Poznaj nas bliżej.

Aktualności

Zobacz co u nas

Zobacz wszystkie aktualności

Dowiedz się więcej na temat

dostępnych inwestycji

lub zobacz nasze

zrealizowane inwestycje

Chcesz kupić mieszkanie? - Skontaktuj się z nami

Develia — Twój deweloper

Develia S.A. - deweloper oferujący nowoczesne mieszkania, lokale usługowe i powierzchnie biurowe

Develia S.A. to grupa spółek deweloperskich realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w Polsce. Działamy na rynku nieruchomości od 2007 roku.

Obecną mocną pozycję zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii oraz stabilnemu zapleczu finansowemu. Dzięki temu jesteśmy pewnym i godnym zaufania deweloperem z przejrzystą polityką sprzedażową ukierunkowaną na pomoc w wyborze idealnego mieszkania i ułatwienie formalności związanych z jego zakupem.

Develia jest aktualnie jednym z najprężniej działających deweloperów w Polsce. Odzwierciedla to różnorodna oferta mieszkań, jak i samych lokalizacji inwestycji. Do wyboru są projekty w centrach miast, idealne pod kątem inwestycyjnym, jak i kameralne, rodzinne osiedla, w spokojnej oraz dobrze skomunikowanej okolicy.

Obok komfortowych mieszkań na sprzedaż, w ofercie znajdziemy atrakcyjne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe w ścisłym centrum. Obiekty komercyjne są projektowane w taki sposób, aby każdorazowo stanowiły bezpieczną, opłacalną inwestycję.

Develia — Twój deweloper

Wyjątkowe projekty mieszkaniowe

Z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich potrzebach starannie wybieramy położenie inwestycji. W naszej ofercie można znaleźć zarówno mieszkania dla osób, które cenią sobie miejskie życie w centrum, jak i rodzinne osiedla w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Wiemy, że liczy się każdy metr kwadratowy, dlatego stawiamy na funkcjonalne projekty pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów budowlanych przekłada się nie tylko na estetykę realizowanych inwestycji, ale także niskie koszty eksploatacji. Z równym zaangażowaniem, co osiedla mieszkaniowe, tworzymy obiekty komercyjne. Dzięki ambitnym projektom Sky Tower, Arkady Wrocławskie czy Wola Center stanowią naszą wizytówkę na mapach miast.

Idea funkcjonalności widoczna jest wewnątrz budynków oraz w ich otoczeniu, w którym nie brakuje zieleni, alejek i placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Mieszkania Warszawa

Życie w dużym mieście to mnóstwo możliwości. Chcąc z nich korzystać w pełni, wybierz nowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Nasze inwestycje powstają m.in. w dzielnicach: Praga Południe, Chrzanów, Włochy, Targówek, Mokotów czy Ursynów. Wszystkie są doskonale skomunikowane z centrum. W ramach realizowanych osiedli oferujemy mieszkania na sprzedaż o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach.

Nowoczesna architektura, zielone otoczenie budynków, garaże podziemne i cichobieżne windy to tylko część atutów naszych inwestycji. Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż i zdecyduj, które z nich odpowiada Ci najlepiej.

Mieszkania Kraków

Nowe mieszkania w centrum Krakowa to niezwykle atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i szybki dostęp do atrakcji oferowanych przez miasto. W ramach inwestycji powstających przy ulicy Myśliwskiej i Romana Ciesielskiego znajdziesz mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanej powierzchni i układach pozwalających na dowolną aranżację. 

Prowadzimy również sprzedaż mieszkań w wieloetapowych inwestycjach takich jak Centralna Park oraz Słoneczne Miasteczko. Jako doświadczony deweloper dobrze znamy potrzeby Klientów, dlatego w naszej ofercie bez problemu znajdziesz lokale mieszkalne, które spełnią Twoje oczekiwania.

Mieszkania Wrocław

Szukasz nowego mieszkania w centrum Wrocławia? A może wolisz zaciszną, zieloną okolicę dobrze skomunikowaną z resztą miasta? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż DEVELIA i wybierz inwestycję, która spełnia Twoje oczekiwania. Jako jeden z największych deweloperów we Wrocławiu prowadzimy sprzedaż mieszkań w kilku lokalizacjach, m.in. na Krzykach, Ołtaszynie, Popowicach, Wojszycach, czy Maślicach.

W każdym projekcie dbamy o funkcjonalne rozkłady i zróżnicowane metraże, przyjazne zagospodarowanie części wspólnych i zieleń w najbliższym otoczeniu budynków.

Mieszkania Gdańsk

Kupno mieszkania to bardzo ważna decyzja. Wiemy, czego oczekują Klienci, dlatego stawiamy na atrakcyjne lokalizacje, ciekawą architekturę, funkcjonalne projekty mieszkań i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. W Gdańsku posiadamy nowe mieszkania na sprzedaż w konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy zaufanym deweloperem o dużym doświadczeniu w branży. Prowadzimy sprzedaż mieszkań w 5 największych miastach w Polsce. Sprawdź naszą ofertę w Gdańsku i przekonaj się, że mamy dokładnie to, czego szukasz. Zróżnicowane metraże odpowiadają na potrzeby zarówno osób młodych, jak i rodzin z dziećmi.

Mieszkania Poznań

Jeżeli należą Państwo do osób, które preferują mieszkanie w mieście, ale nie wyobrażają sobie życia w ścisłym centrum miasta, inwestycja deweloperska w Ratajach, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ta oferta jest idealna dla tych osób, które poszukują nieruchomości w samym sercu Poznania, ale cenią sobie spokój i bliskość zieleni. Mieszkania z ogrodem w Poznaniu na Brneńskiej spełniają wszelkie wymogi stawiane przed nieruchomościami w wysokim standardzie wykończenia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zaprojektowaliśmy funkcjonalne kawalerki dla singli, rozkładowe mieszkania 2-pokojowe, oraz lokale o większej powierzchni dedykowane rodzinom z dziećmi. Dodatkowo, na terenach kompleksu znajdują się liczne nasadzenia, miejsca wypoczynkowe oraz alejki spacerowe.

Domy i mieszkania Łódź

Współcześni klienci są bardzo wymagający. Oczekują znacznie więcej niż komfortowej i nowoczesnej przestrzeni życiowej. Mieszkania muszą być przestronne, rozkładowe i usytuowane w spokojnej dzielnicy. Równie istotną kwestią jest bliskość śródmieścia. Pogodzenie kwestii bezpieczeństwa, ciszy i dogodnego dojazdu do najważniejszych dzielnic, bywa jednak trudne.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu wybieramy lokalizacje, które sprzyjają osiedleniu się na stałe, a jednocześnie dają komfort poszukiwany przez osoby pracujące w mieście. Chcą mieszkać Państwo blisko centrum, a jednocześnie uniknąć hałasu, korków i nie tracić czasu na długie dojazdy do pracy i szkoły? Nasze inwestycje deweloperskie stanowią odpowiedź na oczekiwania współczesnych klientów.

Mieszkania Katowice

Kupno mieszkania to bardzo ważna decyzja. Wiemy, czego oczekują Klienci, dlatego stawiamy na atrakcyjne lokalizacje, ciekawą architekturę, funkcjonalne projekty mieszkań i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. W Katowicach posiadamy nowe mieszkania na sprzedaż w konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy zaufanym deweloperem o dużym doświadczeniu w branży. Prowadzimy sprzedaż mieszkań w 5 największych miastach w Polsce. Sprawdź naszą ofertę w Katowicach. Zróżnicowane metraże odpowiadają na potrzeby zarówno osób młodych, jak i rodzin z dziećmi.