Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie - sprawdzony deweloper

Zadzwoń

(+48) 22 100 11 12

Napisz

warszawa@develia.pl

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą wkrótce

Odwiedź nas

Biuro sprzedaży mieszkań w Warszawie

ul. Podskarbińska 34, 03-829 Warszawa

Pon.-czw. 10:00-18:00

Pt. 9:00-17:00

Sob. 10:00-15:00

Zobacz na mapie

Mieszkania od dewelopera w Warszawie

Szukasz mieszkania w Warszawie? Interesuje Cię rynek pierwotny i dobra lokalizacja? DEVELIA doskonale odpowiada na te potrzeby realizując inwestycje mieszkaniowe w różnych częściach miasta. Każdy projekt posiada swoją specyfikę, którą w dużej mierze kształtuje lokalizacja. W centrum stawiamy na kompaktowe, ale funkcjonalne mieszkania, w nieco bardziej oddalonych dzielnicach oferujemy większe lokale dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi.

Szeroka oferta mieszkań w wielu lokalizacjach i dzielnicach Warszawy

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na Pradze-Północ, Pradze-Południe, Targówku, Ursynowie, Saskiej Kempie, Chrzanowie oraz w dzielnicy Włochy. Nasze inwestycje mieszkaniowe odznaczają się nowoczesną architekturą, wysokiej jakości wykończeniem, funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Wiemy, jak ważne dla mieszkańców jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa, dlatego dbamy o odpowiednią liczbę miejsc parkingowych, cichobieżne windy w budynkach i odpowiednie otoczenie osiedla.

Wszystko w zasięgu ręki

Stawiamy na lokalizacje, które zapewniają różnorodną infrastrukturę ze szkołami, przedszkolami, sklepami i placówkami opieki medycznej, a jednocześnie są dobrze skomunikowane z centrum Warszawy.

Develię jako dewelopera w Warszawie cechuje doświadczenie i prestiż

Inwestycje deweloperskie DEVELII można znaleźć nie tylko w Warszawie, ale także w Krakowie, Gdańsku, Katowicach i we Wrocławiu. Naszą wizytówką są zrealizowane z sukcesem projekty, zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. Stale się rozwijamy, inwestujemy w nowe lokalizacje i rozbudowę istniejących już osiedli. Oferta mieszkań na sprzedaż jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W Warszawie są to mieszkania, kompaktowe i ustawne lokale pod wynajem, które przyniosą szybki zwrot z inwestycji, a także większe, przestronne apartamenty.