Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie - sprawdzony deweloper

Lokale handlowo-usługowe w Warszawie

Zadzwoń

+48 22 100 11 12
+48 22 100 11 13

Napisz

warszawa@develia.pl

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą wkrótce

Odwiedź nas

ul. Szeligowska 59, 01-319 Warszawa
(Możliwość zaparkowania pod adresem Szeligowska 57)

(+48) 22 100 11 13

Pon.-czw. 10:00-18:00

Pt. 9:00-17:00

Sob. 10:00-15:00

Zobacz na mapie

ul. Podskarbińska 32, 03-829 Warszawa
(Lokal usługowy U6, wejście od ul. Drwęckiej)
(+48) 22 100 11 12

Pon.-czw. 10:00-18:00

Pt. 9:00-17:00

Sob. 10:00-15:00

Zobacz na mapie

ul. Posag 7 Panien 18, 02-495 Warszawa
(+48) 22 100 11 13

Pon.-czw. 10:00-18:00

Pt. 9:00-17:00

Zobacz na mapie

ul. Wysockiego 3, 03-369 Warszawa
(+48) 22 100 11 12

Pon.-czw. 10:00-18:00

Pt. 9:00-17:00

Sob. 10:00-15:00

Zobacz na mapie

ul. Aleja Krakowska 279, 02-133 Warszawa
(+48) 22 100 11 13

Pon.-czw. 10:00-18:00

Pt. 9:00-17:00

Sob. 10:00-15:00

Zobacz na mapie

Aleje Praskie – mieszkania od dewelopera

Prowadzimy sprzedaż mieszkań na Pradze Południe, w bliskiej odległości od planowanej stacji metra Mińska. Na zielonym osiedlu powstaną alejki spacerowe, tężnia solankowa oraz plac zabaw. Mieszkania na Grochowie są dostępne w szerokiej gamie metraży, a każdy lokal posiada dodatkową przestrzeń rekreacyjną w postaci balkonu, tarasu bądź ogródka. Inwestycja jest ulokowana w cichej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy w pobliżu ulicy Podskarbińskiej.

Grochów jest dzielnicą z ogromnym potencjałem. Działają w niej kawiarnie, restauracje i punkty usługowe, a także ośrodki kultury. W niedalekiej odległości znajdują się także duże centra handlowe, szpital wojskowy oraz Stadion Narodowy. Mieszkanie w tej dzielnicy Warszawy będzie komfortowe zarówno dla singli, jak i rodzin z małymi dziećmi oraz osób starszych, którym zależy na sprawnym połączeniu komunikacyjnym z innymi częściami miasta.

Bemowo Vita – rynek pierwotny

Osiedle Bemowo Vita, zlokalizowane między trasą S-8 oraz ulicami Lazurową i Połczyńską, to inwestycja inspirowana europejskimi metropoliami. W odróżnieniu od minimalistycznych i surowych budynków mieszkalnych znanych z centralnych dzielnic stolicy nasze obiekty zachwycają unikatowymi muralami, metaloplastyką oraz grafikami na klatkach schodowych.
Najważniejsze są jednak lokale mieszkalne zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, funkcjonalne i wzbogacone o duże przeszklenia, które sprawiają, że wnętrza wydają się optycznie większe.

Chrzanów jest jedną z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Mimo że znajduje się na rubieżach stolicy, jest dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami. Lokalizacja w zielonej części aglomeracji sprawia, że mieszkania na Bemowie są chętnie wybierane przez rodziny z małymi dziećmi oraz osoby ceniące sobie spokój i ciszę. W sąsiedztwie osiedla znajdują się centra handlowe, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz ośrodki zdrowia. Rozległe tereny rekreacyjne zachęcają do podejmowania aktywności fizycznej i długich relaksujących spacerów.

Krakowska Vita – zamieszkaj na Włochach!

Włochy to nowoczesna i szybko rozwijająca się dzielnica z dostępem do infrastruktury usługowej oraz komunikacji publicznej. Mieszkańcy mają do dyspozycji nie tylko autobusy, ale także SKM, dzięki czemu dojazd do centrum nie zajmuje dłużej niż 30 minut. Inwestycja jest realizowana blisko Ochoty, a co za tym idzie — nieopodal lotniska. Odległość jest jednak na tyle znaczna, że mieszkańcy nie muszą obawiać się o hałas i inne niedogodności.

Mieszkania we Włochach to propozycja zarówno dla rodzin, jak i singli. Oferujemy zarówno kawalerki o metrażu od 25 metrów kwadratowych, jak i mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. Największe lokale liczą 112 m2. Krakowska Vita znajduje się nieopodal trzech parków — Szczęśliwickiego, im, Marka Kotańskiego oraz Forty Korotyńskiego. Jeżeli zatem jesteś osobą aktywną i chcesz zamieszkać w dzielnicy, która łączy w sobie zalety dużego miasta i spokojnego przedmieścia, nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Next Ursus – zielona dzielnica Warszawy

Osiedle Next Ursus to kolejna propozycja dla rodzin z dziećmi i osób aktywnych. Mieszkanie na Ursusie, dostępne w szerokiej gamie metrażów od 24 do 61 metrów kwadratowych, są przestronne, widne i rozkładowe. Inwestycja, zlokalizowana w zielonej części dzielnicy, ma ogromny potencjał infrastrukturalny. W niedalekiej przyszłości mieszkańcy zyskają dostęp do stacji Karolin II linii metra. Przystanki komunikacji publicznej znajdują się w odległości 200 m od osiedla.


Oliwska Vita – mieszkanie blisko metra

Targówek to dzielnica, która w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Dostęp do stacji metra oraz mnogość inwestycji deweloperskich sprawiły, że dzielnica przyciąga osoby, dla których priorytetem jest doskonałe połączenie z innymi częściami Warszawy. Nieopodal inwestycji Oliwska Vita znajdują się stacja kolejowa oraz przystanek tramwajowy. Aby zapewnić mieszkańcom wysoki komfort akustyczny, zadbaliśmy o budowę ekranów między kompleksem a torami kolejowymi.

Mieszkania w inwestycji Oliwska Vita są nowoczesne, funkcjonalne i mają komfortowe rozkłady. Aby stworzyć przyjazną przestrzeń, wpisującą się w założenia budownictwa ekologicznego, planujemy wykonanie nasad, tak aby ok. 30% terenu inwestycji pokrywała roślinność. W niedalekiej odległości (ok. 10 minut tramwajem) znajduje się stacja metra Bródno oraz metro Dworzec Gdański. Mieszkańcy mogą również dojechać do centrum bezpośrednim tramwajem.

Sikorskiego Vita – nieruchomości w sercu Warszawy

Inwestycja deweloperska Sikorskiego Vita, zlokalizowana w pobliżu Alei Wilanowskiej, oferuje przede wszystkim trzypokojowe lokale o powierzchni ok. 60 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania posiadają dostęp do przestronnych tarasów oraz loggi. Duże przeszklenia zapewniają odpowiedni poziom nasłonecznienia oraz sprawiają, że wnętrza wydają się optycznie większe.

Mieszkania na Stegnach to doskonały wybór dla osób, które pracują w okolicach tzw. Mordoru, czyli rejonie biurowym u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu. W niedalekiej odległości od osiedla Sikorskiego Vita znajdują się liczne punkty usługowe, placówki oświatowe oraz ośrodki zdrowia.

Toruńska Vita – dzielnica blisko lasu

Toruńska Vita to inwestycja realizowana na warszawskim Targówku. Osiedle, usytuowane w zaledwie 500 m od stacji metra Bródno oraz bliskiej odległości od Lasu Bródnowskiego, to doskonały wybór dla rodzin z małymi dziećmi. Nasza oferta obejmuje zarówno ustawne kawalerki z aneksem sypialnym, jak i 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania. Lokatorzy będą mieli dostęp do cichobieżnych wind, komórek lokatorskich oraz boksów rowerowych. Do każdego lokalu przypisano balkon bądź ogródek.

Największym atutem mieszkania na Targówku jest świetne połączenie komunikacyjne. Mieszkańcy mogą korzystać zarówno z autobusów i tramwajów, jak i wspomnianego metra. Nie brakuje również terenów zielonych, wybiegu dla psów oraz miejsc spotkań towarzyskich. W pobliżu znajdują się również liczne placówki edukacyjne oraz szpital Bródnowski.