Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

GALERII VENIS

Oferta

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze.

Nasze pakiety wykończeniowe powstały we współpracy z doświadczonymi architektami i dekoratorami wnętrz z GALERIE VENIS Design Studio. To marka obecna na polskim rynku wnętrzarskim od ponad 25 lat. Zespół projektantów zamieni Twoje mieszkanie ze stanu deweloperskiego w wyjątkową przestrzeń przygotowaną z dbałością o najmniejszy detal.

Nasz partner

Od 30 lat jako Galerie Venis wzbogacamy polskie wnętrza i chcemy by Polakom mieszkało się po prostu lepiej. Z pasją podchodzimy do wszystkich projektów i marzeń klientów, bo głęboko wierzymy, że to co nas otacza na co dzień promieniuje na całe nasze życie.

Nasz zespół składa się z liderów branży, ale i młodych, wschodzących talentów środowiska architektonicznego – ludzi, którzy specjalizują się w tym by pomóc wykreować i przełożyć wizje na rzeczywistość. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami nasz team uczestniczy we wszystkich najważniejszych targach designu w Mediolanie, Paryżu, Bolonii i Walencji.

Pakiety wykończeniowe

od 1190 PLN/m2

GV Design.

GV Design to pakiet zawierający w sobie wszystkie usługi od projektu przygotowanego pod okiem naszych architektów, selekcji produktów po wykończenie przestrzeni w najwyższym standardzie. Kombinacja funkcjonalnych rozwiązań, wysokiej jakości materiałów i talentu naszych projektantów zapewni Państwu komfortową transformację mieszkania od standardu deweloperskiego w dom marzeń. GV Design można personalizować dzięki szerokiemu spektrum produktów, które zostały wyselekcjonowane przez naszych specjalistów oraz rozszerzać o wybrane opcje premium.

Wycena indywidualna

GV Kitchen

Ta oferta to uzupełnienie pakietu GV Design. Dzięki niej wraz z naszymi najlepszymi architektami wnętrz będą mogli Państwo stworzyć kuchnię idealnie dopasowaną do własnego lifestyle’u.

od 699 PLN / m2

GV Freestyle

Ta forma współpracy stawia na piedestale indywidulane podejście do klienta. GV Freestyle tak jak inne nasze oferty zakłada wykonanie projektu, prac wykończeniowych, zadbanie o transport i logistykę materiałów, a nawet zapewnia nadzór nad inwestycją. Decydując się na GV Freestyle mogą Państwo korzystać bez ograniczeń z pełnej oferty showroomów Galerii Venis.

Pakiet wykończeń GV Investor

Stworzona specjalnie dla inwestorów oraz osób kupujących mieszkania pod wynajem oferta zapewnia zaprojektowanie, wykończenie i kompleksowe wyposażenie mieszkania. Nasi utalentowani specjaliści przygotują mieszkanie w standardzie ready-to-rent bez konieczności angażowania Państwa czasu.

Jak to działa?

Spotkanie z projektantem

Wybór pakietu i podpisanie umowy

Prace projektowe

Prace wykończeniowe

Chcesz kupić mieszkanie wykończone pod klucz?

Skontaktuj się z nami

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat