Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

KODO

Oferta

Przy wykończeniu wnętrz naszych mieszkań współpracujemy z pracownią architektoniczną KODO. Jeśli chcesz zaufać profesjonalistom, dobrze trafiłeś! KODO kompleksowo zajmie się Twoim wnętrzem, a Ty oszczędzisz czas i pieniądze!

Nasz partner

KODO od 2009 roku projektuje oraz realizuje wnętrza domów i mieszkań pod klucz – tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi. Zespół doświadczonych architektów, indywidualne podejście do projektu oraz pełna koordynacja procesów związanych z pracami wykończeniowymi gwarantuje doskonały efekt końcowy. Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się niepowtarzalną przestrzenią, urządzoną w sposób przemyślany i odpowiadający na założenia wynikające z ich potrzeb.

Pakiety wykończeniowe

Po zakupie mieszkania kontaktujesz się z pracownią KODO aby zaplanować wykończenie Twojego wnętrza i przeprowadzić proces zmian lokatorskich. Ustalasz zakres usługi, koszty i czas wykonania poszczególnych prac.

Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, łącząc doświadczenie KODO z Twoimi preferencjami i upodobaniami. Zwieńczeniem prac jest zatwierdzenie projektu do realizacji, który będzie wykonany w ramach wybranego przez Ciebie programu wykończeń.

Jak to działa?

Spotkanie z projektantem

Ustalenie zakresu prac i podpisanie umowy

Prace projektowe

Prace wykończeniowe

Chcesz kupić mieszkanie wykończone pod klucz?

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie już dziś i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat