Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Aleje Praskie – rozpoczęcie sprzedaży

Wprowadzamy do sprzedaży Aleje Praskie – naszą nową inwestycję na Pradze-Południe w Warszawie. W pierwszych sześciu etapach powstanie blisko 1200 mieszkań, rozmieszczonych w budynkach o subtelnej i eleganckiej architekturze. Osiedle wyróżniać będą liczne udogodnienia i rozwiązania proekologiczne, takie jak tężnia solankowa czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców: w przedsprzedaży zarezerwowano już 25% ze 130 mieszkań, wchodzących w skład pierwszej fazy projektu.

Aleje Praskie powstaną w atrakcyjnej części Pragi-Południe przy ulicy Podskarbińskiej, na granicy Grochowa i Kamionka. W 4- i 6-piętrowych budynkach zaplanowaliśmy budowę blisko 1200 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanej powierzchni. Do wszystkich lokali przypisane będą balkony, duże tarasy lub ogródki. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji przynależne miejsca w garażu z możliwością dostosowania ich do ładowania pojazdów elektrycznych. W parterowych kondygnacjach budynków znajdą się także powierzchnie usługowe.

Projekt uwzględnia liczne ekologiczne rozwiązania — staramy się m.in. o certyfikację I etapu inwestycji w systemie BREEAM. Otrzymanie takiego certyfikatu zaświadcza, że obiekt jest przyjazny dla środowiska naturalnego i komfortowy dla swoich mieszkańców. Centralnym punktem Alei Praskich będzie wielki wewnętrzy dziedziniec z dużą ilością drzew i roślin tlenowych, placem zabaw, siłownią plenerową i tężnią solankową. Deptaki pomiędzy budynkami uatrakcyjnią drewniane pomosty i tarasy podświetlone dyskretnym ledowym światłem oraz elementy wodne, przy których staną wygodne siedziska i ławki. Główny ciąg komunikacyjny i wnętrza kwartałów urozmaicą wytłumiające hałas sztuczne pagórki. Powierzchnie zielone zostaną pokryte łąkami kwietnymi, zapewniającymi odpowiednie warunki dla zapylaczy i innych owadów.

Osiedle zlokalizowane będzie w prężnie rozwijającej się okolicy, z bogatą infrastrukturą komunikacyjną, usługową i edukacyjną. Bliskość ważnych węzłów drogowych, takich jak ul. Grochowska, ul. Targowa, Al. Waszyngtona czy Al. Stanów Zjednoczonych pozwala na sprawny dojazd do centrum miasta i jego pozostałych rejonów. Do dyspozycji są również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a w przyszłości także II linia metra – stacja Mińska. W pobliżu działają kawiarnie, restauracje, sklepy oraz przedszkola i uczelnie wyższe. W ciągu kilkunastominutowego spaceru dojdziemy stąd do jednego z największych oraz najpiękniejszych warszawskich parków – Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Paderewskiego.

Więcej informacji o niej można znaleźć na stronie projektu oraz w naszych Biurach Sprzedaży.