Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Baltea Apartments zwyciężyła w Rankingu Inwestycji w Gdańsku

Projekt Baltea Apartments okazał się bezkonkurencyjny w Rankingu Inwestycji w Gdańsku w I kwartale 2020 roku. Zestawienie najlepszych inwestycji w poszczególnych miastach jest cyklicznie przygotowywane przez portal branżowy RynekPierwotny.pl i opiera się na zainteresowaniu klientów poszczególnymi projektami.

Baltea Apartments to nowoczesna inwestycja Develii w atrakcyjnej lokalizacji na Przymorzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana. Projekt obejmuje jedenastokondygnacyjny budynek z 238 lokalami mieszkalnymi i łatwo dostępną powierzchnią usługową. Dzięki dużym przeszkleniom i szklanym balkonom, większość mieszkań będzie wyróżniać się widokiem na park i morze. W Baltea Apartments dostępne są funkcjonalne apartamenty o powierzchni od 42 do 110 mkw. Sprzedaż mieszkań w ruszyła w lutym br.

Ranking najlepszych inwestycji powstał w oparciu o zainteresowanie użytkowników portalu RynekPierwotny.pl danym projektem. Oferty deweloperów dostępne w serwisie branżowym przegląda miesięcznie 400 tysięcy użytkowników. Podejmują oni działania w związku z ofertami, które najbardziej ich zainteresowały, np. w celu skontaktowania się z deweloperem. Najpopularniejsze inwestycje w danym miesiącu wybierane są na podstawie liczby oraz rodzaju akcji użytkowników portalu. Trzy najlepsze projekty w skali kwartału są nagradzane.

W celu bliższego zapoznania się z ofertą mieszkań zapraszamy na stronę inwestycji.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat