Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Centralna Park – modernizujemy infrastrukturę drogową w Krakowie

Aktywnie wspomagamy władze miejskie w szybkiej rozbudowie infrastruktury komunikacyjnej przy naszym osiedlu mieszkaniowym Centralna Park, w krakowskiej dzielnicy Czyżyny. Dotychczas wybudowaliśmy już rondo na skrzyżowaniu ulic Centralnej i Sołtysowskiej, co pozwoliło rozładować tworzące się w tej okolicy korki.

Obecnie rozbudowujemy układ drogowy o kolejne rondo i nową drogę łączącą ulicę Centralną z ulicą Na Załęczu. Zapewni to dalszą poprawę komunikacji z tym rejonie. W ramach prowadzonych inwestycji przebudowywane są sieci wodociągowe, gazowe, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, a także infrastruktura ciepłownicza. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców całej dzielnicy. Wartość sfinansowanych przez nas robót infrastrukturalnych wyniesie 21,5 mln złotych.

Zakończenie prac obejmujących budowę nowego ronda oraz połączenia ulic Centralnej i na Załęczu planowane jest do końca III kwartału bieżącego roku. Przygotowujemy się już także do kolejnych przedsięwzięć. Obejmą one m.in. budowę prawoskrętu z ulicy Centralnej w Nowohucką. W tym przypadku czekamy na uzyskanie odpowiedniego zezwolenia. Negocjujemy też umowę z Zarządem Dróg Miasta Krakowa w sprawie rozbudowy skrzyżowania ulic Sołtysowskiej i Podbipięty. Wartość tych dwóch projektów może sięgnąć 23-28 mln zł.

Sprawna komunikacja i odpowiednio rozbudowana infrastruktura w okolicy są jednym z kluczowych czynników decydujących o popularności inwestycji mieszkaniowej. Dlatego staramy się współpracować z władzami miejskimi w realizacji projektów drogowych usprawniających ruch, a tym samym podnoszących standard życia mieszkańcom.

W ramach kompleksu mieszkaniowego Centralna Park w budowie znajduje się ósmy, dziewiąty i dziesiąty etap. Potwierdza to duże zainteresowanie mieszkaniami na tym osiedlu. Poza funkcjonalnością, zróżnicowaniem metraży, a także zastosowaniem energooszczędnych materiałów klienci doceniają dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliskość terenów rekreacyjnych. Prowadzone przez nas prace modernizacyjne infrastruktury drogowej usprawnią komunikację z innymi częściami Krakowa.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat