Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Centralna Park w Krakowie z pozwoleniem na budowę na ponad 950 mieszkań

Develia otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę ponad 950 lokali, które powstaną w ramach kolejnych pięciu etapów osiedla Centralna Park w Krakowie. Budowa najbliższego – VI etapu rozpocznie się w listopadzie. Przekazania mieszkań zaplanowano na przełom 2022 i 2023 roku.

W VI etapie osiedla powstaną mieszkania o metrażach od 25 do 83 mkw. Do wszystkich będzie przynależeć balkon lub ogródek. W budynku powstanie przestronny garaż podziemny, a na terenie osiedla naziemne miejsca postojowe, plac zabaw oraz zewnętrzna strefa fitness

Inwestycja Centralna Park zlokalizowana jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny w odległości 6 km od Rynku Głównego w Krakowie. To dobry wybór dla tych, którzy szukają mieszkania z dogodnym dojazdem do centrum – także komunikacją miejską, rozwiniętą infrastrukturą i zapewniającego bliskość terenów zielonych. Znajdujący się w okolicy Park Lotników Polskich i Lasek Łęgowski oferują duży wybór miejsc rekreacji i pozwalają na aktywne spędzanie czasu wolnego.

Atutem osiedla Centralna Park jest także łatwy dostęp do sklepów, usług, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych i obiektów sportowych. W pobliżu znajduje się Centrum Handlowe M1, nieco dalej Centrum Handlowe Kraków Plaza. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstał biurowiec Galicyjska Business Park.

Dotychczas Develia zrealizowała pięć etapów inwestycji Centralna Park, w ramach których powstało prawie 800 mieszkań.

Więcej informacji uzyskają Państwo w biurze sprzedaży mieszkań lub na stronie inwestycji.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat