Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Certyfikat Firmy z Sercem dla Develii od dzieci z Fundacji Happy Kids

Ostatnio braliśmy udział w wyjątkowej akcji charytatywnej Bikes For Kids dla Fundacji Happy Kids. W ramach rowerowej rywalizacji nasi pracownicy przejechali blisko 6 tys. km!

Właśnie otrzymaliśmy Certyfikat Firmy z Sercem od wychowanków Rodzinnych Domów Dziecka Fundacji Happy Kids. Jest to podziękowanie za udział Develii w akcji charytatywnej Bikes For Kids. Bez wątpienia jest to dla nas prestiżowy dokument, który udowadnia, że niesienie pomocy ma ogromny sens. W ramach przejechanych przez wszystkich zawodników kilometrów udało się uzbierać łącznie prawie 119 tys. PLN. Fundacja już poczyniła pierwsze zakupy z tych środków.

Jesteśmy dumni, że wzięliśmy udział w tej pięknej inicjatywie i zakończyliśmy ją imponującym wynikiem. Certyfikat od dzieci z Fundacji Happy Kids to dla nas wszystkich ogromna motywacja do brania udziału w kolejnych tego typu przedsięwzięciach. Niesienie pomocy najmłodszym oraz najbardziej potrzebującym jest ważną częścią naszej działalności. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z Fundacji Happy Kids!

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat