Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Cynamonowa Vita – budowa ruszyła

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy budowę osiedla Cynamonowa Vita – naszej nowej inwestycji, którą realizujemy na zielonej Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą jest firma ARKOP. 

W kameralnych, trzypiętrowych budynkach powstanie łącznie 114 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach — od ustawnych mieszkań dwupokojowych o powierzchni 38 m kw. po przestronne, blisko 140-metrowe apartamenty z pięcioma pokojami. W sprzedaży znajdą się także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami oraz lokale z ogródkami.

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze 139 miejscami postojowymi. Uzupełnią go dodatkowe 32 naziemne stanowiska parkingowe. Optymalne warunki do życia zapewnią przestrzenie wspólne zaprojektowane z myślą o ekologii. Do częściowego zasilania urządzeń obsługujących budynek używane będą panele fotowoltaiczne, a w klatkach schodowych przewidujemy energooszczędne oświetlenie LED. W ramach projektu powstanie także teren rekreacyjny z dużą ilością nasadzeń oraz ogrodami deszczowymi. Rodziny z dziećmi ucieszy fakt, że tuż obok osiedla zaplanowano budowę nowoczesnej szkoły podstawowej i przedszkola.

Cynamonowa Vita jest bardzo dobrze skomunikowana z całą aglomeracją. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz węzła Widawa zapewnia szybki dojazd do wielu dzielnic, oraz sprawny wyjazd w kierunku Poznania i Warszawy. Alternatywę dla samochodu może stanowić komunikacja miejska lub kolej. Pobliska stacja Wrocław Osobowice umożliwia wygodne i szybkie przemieszczanie się, jak również bezpłatne parkowanie w strefie Park & Ride.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2024 roku. Za projekt odpowiada pracownia ProARt – arch. Krzysztof Skalski. Ceny zaczynają się już od 6299 zł za metr kwadratowy.

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat