Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Cztery nasze osiedla w gronie najciekawszych inwestycji według Morizon.pl

Portal morizon.pl umieścił cztery projekty Develii w najnowszym zestawieniu najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Polsce. Analitycy portalu wyróżnili Aleje Praskie w Warszawie, Via Flora w Gdańsku, Ceglana Park w Katowicach oraz Reja 55 we Wrocławiu.

Aleje Praskie to projekt, który realizujemy w atrakcyjnej części Pragi-Południe (obecnie trwa budowa VI etapu osiedla). W 6- i 4-piętrowych budynkach wybudujemy w sumie 1200 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanej powierzchni. Inwestycja realizowana jest z dużą dbałością o komfort i zapewnia dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych — do dyspozycji nabywców będą m.in. przestronny dziedziniec z placem zabaw, siłownią plenerową i tężnią solankową. Pierwsze trzy etapy uzyskały certyfikację w międzynarodowym systemie BREEAM.

W Gdańsku wyróżnione zostało osiedle Via Flora. W spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Chełm docelowo wybudujemy cztery kameralne budynki ze 156 lokalami. Na terenie osiedla powstaną również alejki spacerowe, place zabaw oraz ogrody deszczowe. Osiedle realizowane jest w okolicy o rozwiniętej infrastrukturze lokalnej i komunikacyjnej, w sąsiedztwie znajduje się również popularny wśród mieszkańców Park Oruński.

Za jedną z najciekawszych inwestycji w Katowicach morizon.pl uznał projekt Ceglana Park. Powstające na Brynowie osiedle budowane jest w myśl idei równowagi z naturą. Ponad połowę jego obszaru zajmują powierzchnie zielone i rekreacyjne. Główną oś komunikacyjną tworzy szeroka promenada, na końcu której zaplanowaliśmy malowniczy staw z pomostem. Łączą się z nią liczne alejki spacerowe z nawierzchniami antysmogowymi. Także i tu mieszkańcy będą mogli korzystać z własnej tężni solankowej.

Reja 55 to z wrocławski reprezentant w tym zestawieniu. Analitycy docenili lokalizację – inwestycja oddalona jest zaledwie 1 km od placu Grunwaldzkiego i niecałe 3 km od Rynku. W trakcie kilkunastominutowego spaceru można dotrzeć m.in. do Ostrowa Tumskiego, Wyspy Słodowej i Ogrodu Botanicznego.