Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Develia Liderem Nieruchomości 2022 w Krakowie

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni tytułem Lidera Nieruchomości 2022 w plebiscycie organizowanym przez portal Otodom.pl. Kapituła konkursowa przyznała te nagrody deweloperom budującym w siedmiu największych miastach Polski oraz agentom nieruchomości w każdym województwie. Nasza firma zatriumfowała w Krakowie, gdzie realizujmy takie projekty jak Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach, Centralna Park na Czyżynach, Przy Mogilskiej na Prądniku Czerwonym czy Słoneczne Miasteczko, które powstaje na zielonym Bieżanowie-Prokocimu.

Eksperci portalu Otodom.pl oceniali deweloperów w oparciu o dedykowany algorytm, zgodnie z którym analizowano m.in. dane jakościowe, ale również poziom obsługi klienta oraz wizerunek, jaki uczestnicy konkursu budują na rynku. Pod uwagę brane były również wpływ na lokalną społeczność, odpowiadanie na potrzeby mieszkańców danego miejsca czy dopasowanie do okolicznej architektury.

–  Konkurs Lider Nieruchomości Otodom to zdecydowanie dobry krok, aby podnosić jakość usług świadczonych przez firmy oraz promować kompetencje przyszłości. Wybierając zwycięzców zwracaliśmy uwagę nie tylko na kwestie formalne, ale też przyglądaliśmy się, na ile projekty realizowane przez deweloperów wpisują się w społeczne potrzeby i pozostają w zgodzie z najlepszymi praktykami urbanistycznymi – wyjaśnia Konrad Płochocki, Wiceprezes Polskiego Związku Firm Deweloperskich, członek kapituły konkursowej w kategorii deweloperów.

Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy naszemu zespołowi sprzedażowemu, szczególnie krakowskiemu!

 

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat