Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

DEVELIA wśród najlepszych pracodawców w Polsce

DEVELIA zajęła 18. miejsce w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce przygotowanym przez tygodnik „Wprost”. Najważniejszym kryterium była odpowiedź na pytanie, jak firma chroni swoich pracowników w dobie epidemii: czy planuje zwolnienia, czy będzie obniżać płace, jak zabezpieczyła kadry przed koronawirusem oraz ile wydała na walkę z jego skutkami.

DEVELIA znalazła się w gronie 50 najlepszych pracodawców w dobie COVID-19, ponieważ nie przeprowadziła i nie planuje przeprowadzać zwolnień grupowych w najbliższych 3 miesiącach. Ponadto firma nie planuje cięcia płac.

DEVELIA skupia się na ochronie zdrowia i życia pracowników oraz na ochronie miejsc pracy. Działania podjęte przez firmę w tych obszarach to m.in. reorganizacja pracy umożliwiająca pracownikom pracę zdalną oraz pracę biurową tylko w niezbędnym zakresie umożliwiającym funkcjonowanie spółki, zapewnienie pracownikom dostępu do środków dezynfekujących oraz regularna dezynfekcja pomieszczeń, a także wprowadzenie spotkań online klientów z doradcami oraz możliwości zdalnego podpisywania umów rezerwacyjnych. Spółka przykłada dużą wagę do stabilności sytuacji kadrowej, dlatego zdecydowana większość pracowników zatrudniona jest na umowę o pracę.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat