Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Dzień Otwarty na osiedlu Ceglana Park

W sobotę, 22 października, w naszej katowickiej inwestycji Ceglana Park odbędzie się Dzień Otwarty. To idealna okazja, aby zapoznać się z osiedlem, obejrzeć gotowe mieszkania, porozmawiać z profesjonalnymi doradcami oraz architektami wnętrz.

Poszukującym nowego mieszkania, którzy pojawią się na ul. Ceglanej 66, nasi pracownicy zaprezentują gotowe lokale w jednej z najbardziej prestiżowych i unikalnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych obecnie na terenie Górnego Śląska.

Ceglana Park to inwestycja zaprojektowana przez znanego katowickiego architekta Wojciecha Wojciechowskiego, która powstaje w myśl idei równowagi z naturą. Przy wykańczaniu budynków używane są ekologiczne materiały i rozwiązania ograniczające wpływ konstrukcji na środowisko. Do wszystkich mieszkań, w zależności od kondygnacji, przypisane są ogródki, balkony lub przestronne tarasy. W przyziemiach niektórych budynków znajdą się sklepy i punkty usługowe. Ponad połowę obszaru będą stanowiły tereny zielone, a centralnym punktem osiedla będzie zagospodarowany staw z pomostem. Mieszkańcy będą mieli także do dyspozycji unikalne udogodnienie – tężnię solankową.

Dużym atutem projektu jest lokalizacja – Ceglana Park znajduje się w obrębie dzielnicy Brynów, blisko centrum miasta, w sąsiedztwie Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego. W okolicy znajduje się wiele sklepów, punktów usługowych, szkół i przedszkoli oraz placówek ochrony zdrowia.  Komfort komunikacji z innymi częściami aglomeracji zapewnia autostrada A4, ale mimo rozbudowanej infrastruktury drogowej, osiedle jest spokojne i ma kameralny charakter.

Na miejscu zapewniamy możliwość zarezerwowania gotowego mieszkania w cenie już od 8299 zł brutto za metr kwadratowy. Fachowych porad udzielą doradcy ds. sprzedaży oraz eksperci ds. kredytów. Do dyspozycji odwiedzających będą także architekci wnętrz ze współpracującej z nami pracowni projektowej Galerie Venis. Najmłodszymi gośćmi zajmą się z profesjonalni animatorzy, którzy przygotowali na ten dzień specjalne atrakcje. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach 10:00-15:00.

Do zobaczenia!