Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Dzień Otwarty na osiedlu Grzegórzecka 77!

W sobotę, 14 października, zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej krakowskiej inwestycji Grzegórzecka 77 powstającej na Grzegórzkach, w pobliżu Bulwarów Wiślanych. To doskonała okazja na zapoznanie się z ofertą nowych mieszkań i skorzystanie z porad ekspertów.

W godzinach 10:00-15:00 wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć inwestycję oraz gotowe lokale, porozmawiać z doradcami ds. sprzedaży, architektami wnętrz z firmy Deer Design, a także przedstawicielem flatte – nowoczesnej platformy do zarządzania mieszkaniami na wynajem. Przewidzieliśmy także kącik dla najmłodszych z animatorką i poczęstunek.

Obecnie w sprzedaży znajdują się VI, VII i VIII etap osiedla. Terminy realizacji to odpowiednio IV kw. 2023 r., II kw. 2024 r. i IV kw. 2024 r. W ofercie dostępnych jest jeszcze 47 lokali 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 55 do 110 m kw. Ceny zaczynają się już od 15 499 zł za m kw.

Z myślą o wygodnym parkowaniu samochodów w podziemiach budynków zaprojektowaliśmy garaże wielostanowiskowe wyposażone m.in. w system platform parkingowych. Na terenie inwestycji wyznaczyliśmy także zewnętrzne miejsca postojowe dla osób z niepełnosprawnościami (osiedle będzie dostosowane do ich potrzeb) oraz miejsca przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych. Przestrzenie wspólne na osiedlu urozmaicają alejki spacerowe, ściana wodna i oryginalny, wykonany w całości z drewnianych elementów plac zabaw. Zadbamy również o roślinność – zewnętrzny dziedziniec zostanie obsadzony zróżnicowaną paletą ozdobnych roślin.

Grzegórzki to jedna z najbardziej pożądanych przez krakowian lokalizacji mieszkaniowych – mimo centralnego położenia dzielnicy udało się zachować spokojny, zielony charakter. Zgodnie z ideą „miasta 15-minutowego” mieszkańcy Grzegórzeckiej 77 będą mogli zaspokoić większość codziennych potrzeb bez korzystania z auta. W okolicy znajduje się wiele sklepów, galerii handlowych (Galeria Kazimierz, C.H. M1 i Galeria Krakowska), punktów usługowych, placówek medycznych i uczelni wyższych. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są cztery żłobki, dwa przedszkola, szkoła podstawowa i publiczny, nowoczesny plac zabaw. Dużym atutem jest także bliskość Starego Miasta i Kazimierza – odległość do Rynku Głównego to zaledwie 2 km, którą można pokonać w trakcie kilkunastominutowego spaceru. Natomiast Bulwary Wiślane dzieli zaledwie 230-metrowy dystans od Grzegórzeckiej 77. W pobliżu osiedla powstaje także Park Grzegórzecki, który będzie idealnym miejscem na sąsiedzkie pikniki.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat