Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Dzień Otwarty na osiedlu Grzegórzecka 77

Już w sobotę, 24 września, zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej krakowskiej inwestycji Grzegórzecka 77.  Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00-15:00.

Grzegórzecka 77 to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort mieszkania blisko centrum Krakowa. Inwestycja realizowana jest w odległości zaledwie 2 km od Rynku Głównego. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli wygodnie korzystać z rozwiniętej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej. Osoby ceniące aktywny wypoczynek ucieszy bliskość terenów rekreacyjnych – Bulwary Wiślane znajdują się zaledwie 230 m od osiedla. W pobliżu zlokalizowane są także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz ważny węzeł komunikacyjny Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego.

Podczas dnia otwartego będzie można zapoznać się z inwestycją oraz obejrzeć lokal. W sprzedaży znajduję się 85 mieszkań z nowego, VII etapu osiedla. Na miejscu zapewniamy możliwość zarezerwowania wybranych lokali – dzięki temu kupujący otrzyma gwarancję stałej ceny (już od 13 300 zł za m kw.).

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszych doradców kredytowych oraz wykończenia mieszkań pod klucz od współpracującej z nami pracowni architektonicznej Galerie Venis. Na czas zwiedzania inwestycji będzie można zostawić dzieci pod opieką profesjonalnych animatorów.

Zapraszamy i do zobaczenia!