Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Dzień Otwarty na osiedlu Szmaragdowy Park już za nami!

Mieszkańcy Gdańska tłumnie pojawili się na Dniu Otwartym w inwestycji Szmaragdowy Park, który zorganizowaliśmy pod koniec sierpnia. Podczas wydarzenia nabywcy mogli zobaczyć zakupione mieszkania, a niezdecydowani – rozwiać ostatnie wątpliwości przed dokonaniem transakcji.

W sobotę, 20 sierpnia, na ulicy Topazowej w gdańskich Łostowicach pojawiło się blisko 300 osób – tych, który nabyli już mieszkania w Szmaragdowym Parku, jak i tych, którzy jeszcze zastanawiali się nad zakupem. Przygotowane na tę okazję specjalne promocje cieszyły się dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów. Wśród nich znalazła się dedykowana pula mieszkań z atrakcyjnymi rabatami oraz upusty na wykończenie wnętrz od pracowni architektonicznej Galerie VENIS. Do dyspozycji odwiedzających pozostawali nasi doradcy, którzy prezentowali walory inwestycji, jak również pomagali rozwikłać procedury związane z kredytem hipotecznym.

Podczas gdy rodzice w towarzystwie pracowników Develii oglądali gotowe lokale, dzieci mogły spędzić miło czas w towarzystwie profesjonalnych animatorów. Na wszystkich czekał też słodki poczęstunek.

Wszystkich tych, którzy nie mogli wziąć udziału w Dniu Otwartym, zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży przy ul. Wałowej 23/U3. Choć budowa I etapu inwestycji ma zakończyć się już w czwartym kwartale 2022 roku, w naszej ofercie pozostają jeszcze wolne lokale. Ceny zaczynają się od 7049 zł za metr kwadratowy.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat