Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

EOS Poland dołącza do najemców Wola Retro

Do grona najemców Wola Retro dołącza firma EOS Poland, krajowy oddział międzynarodowego eksperta w zakresie windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Spółka podpisała umowę najmu 2 100 m kw. nowoczesnej powierzchni. Do nowej siedziby przeprowadzi się w IV kwartale br.

EOS Poland to międzynarodowa spółka zajmująca się głównie zarządzaniem wierzytelnościami. Należy do Grupy EOS, globalnego potentata na rynku windykacyjnym, która zatrudnia około 7 500 pracowników i posiada ponad 60 oddziałów, oferując usługi w zakresie bezpieczeństwa finansowego dla 20 000 klientów w 26 krajach na całym świecie. Powierzchnia biurowa firmy EOS Poland w Warszawie będzie zajmowała ok. 2 100 m kw., z czego aż 500 metrów znajdzie się w historycznej części kompleksu.

Rok 2022 to czas dużych zmian dla EOS Poland. Zmieniliśmy nazwę spółki, jesteśmy w procesie implementacji nowej identyfikacji wizualnej, a przed nami kolejne wyzwanie, jakim jest przeniesienie biura warszawskiego do nowej lokalizacji. Jesteśmy obecni na rynku w Polsce od 1998 roku. Obecnie bardzo dynamicznie się rozwijamy, co spowodowało, że dotychczas zajmowana powierzchnia biurowa przestała odpowiadać naszym potrzebom. Zdecydowaliśmy się na biurowiec Wola Retro ze względu na wysoki standard obiektu, oferowane usługi i przede wszystkim doskonałą lokalizację na stołecznej Woli, w pobliżu dwóch stacji metra – mówi Dariusz Petynka, prezes zarządu EOS Poland.

Podpisanie umowy z firmą EOS jest potwierdzeniem, że nasz warszawski obiekt oferuje powierzchnie biurowe najwyższej klasy, wpisujące się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców. Oprócz doskonałej lokalizacji biurowiec Wola Retro dostarcza szereg innych udogodnień, które w postpandemicznej rzeczywistości zyskały na znaczeniu, jak na przykład przepływowe lampy wiruso- oraz bakteriobójcze czy zaawansowane technologicznie wentylatory oczyszczające powietrze – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

W kompleksie Wola Retro do wynajęcia pozostało ok. 3500 m kw. W obiekcie dostępne są moduły od 350 do 1300 m kw., zarówno w układzie gabinetowym, jak i mieszanym. Klientom poszukującym nietuzinkowych rozwiązań proponujemy loftowe powierzchnie biurowe w historycznej części budynku o ponadstandardowej wysokości kondygnacji (ponad 4,7 m) i możliwością  zaaranżowania np. strefy chill out na antresoli.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat