Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Galerie Venis naszym partnerem przy wykończeniu mieszkań pod klucz

Nawiązaliśmy współpracę z renomowanym biurem projektowym Galerie Venis. Trzy różne pakiety wykończeniowe (Basic, Comfort i Ultimate) oraz zróżnicowany wachlarz materiałów umożliwią dopasowanie finalnego stylu wnętrza do własnych potrzeb i preferencji klientów kupujących mieszkania od Develii.

Pakiet wykończenia mieszkania pod klucz to rozwiązanie, które oferuje cały szereg korzyści dla kupującego. To przede wszystkim oszczędność czasu – proces wykańczania lokum we własnym zakresie często bywa długi i pracochłonny. Teraz w całości mogą go przeprowadzić rynkowi eksperci. Decydując się na tę opcję, nasi klienci otrzymają gwarancję efektu końcowego oraz ceny, co w czasach galopujących kosztów materiałów wykończeniowych jest dużą wartością.

Mieszkanie z pakietem wykończeniowym to trend, który w ostatnich latach mocno zyskuje na popularności. To rozwiązanie jest coraz chętniej wykorzystywane zarówno wśród osób kupujących lokale w celach inwestycyjnych, jak również na własne potrzeby.

Dokonując wyboru biura projektowego, zwróciliśmy uwagę na fakt, że klienci otrzymają od Galerie Venis pomoc na wszystkich etapach procesu wykańczania: od wstępnych prac projektowych, przez nadzór nad realizacją, aż po odbiór lokalu.

Galerie Venis to marka obecna na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat. Firma zatrudnia 35 doświadczonych architektów, architektów wnętrz, projektantów, dekoratorów oraz koordynatorów prac wykończeniowych,  zrealizowała już 100 tysięcy zamówień.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat