Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

II etap inwestycji Malta Point gotowy

Z przyjemnością informujemy, że z trzymiesięcznym wyprzedzeniem ukończyliśmy prace budowlane w II etapie inwestycji Malta Point na poznańskich Ratajach. Rozpoczęcie przekazywania mieszkań właścicielom planujemy na drugą połowę lutego br.

W sprzedaży pozostaje tylko 7 spośród 155 mieszkań zrealizowanych w tym etapie inwestycji. Obecnie w trakcie realizacji pozostaje III etap ze 157 lokalami — od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty. Do nabycia jest jeszcze 78 mieszkań. Planowany termin ich ukończenia to II kwartał 2025 r.

Inwestycję Malta Point wyróżnia funkcjonalność oraz stylowa architektura. Lokale na parterze posiadają ogródki, a te na wyższych kondygnacjach — balkony oraz tarasy. We wnętrzach części wspólnych zastosowaliśmy dyskretne połączenie beżu i szarości oraz wzory szlachetnych kamieni i drewna. Nabywcy mają do dyspozycji podziemny garaż oraz miejsca dla rowerów. Dla rodzin z dziećmi przygotowany został plac zabaw, a dla osób z niepełnosprawnościami kilka naziemnych miejsc parkingowych.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla funkcjonują liczne połączenia autobusowe i tramwajowe, w tym linia numer 5, która prowadzi na Stare Miasto. Rondo Rataje, oddalone tylko o 650 m od osiedla, stanowi ważny węzeł komunikacyjny Poznania łączący z innymi częściami miasta. Zaledwie 500 m od Malta Point znajduje się popularna Galeria Posnania.

Lokalizację Malta Point docenią miłośnicy aktywnego trybu życia. Na północnym brzegu Jeziora Maltańskiego na dorosłych mieszkańców i dzieci czekają atrakcje parku wodnego – Term Maltańskich. To największy ośrodek sportowo-rekreacyjny w Polsce i drugi co do wielkości w Europie. Można w nim również korzystać z wód termalnych, co szczególnie ucieszy amatorów SPA. W odległości 30-minutowego spaceru entuzjaści sportu będą mieli do dyspozycji również całoroczne centrum sportowo-rekreacyjne Malta Ski, na którego terenie funkcjonują: pole do mini golfa, wypożyczalnia rowerów oraz dwa stoki narciarskie. Atrakcją będą także nieodległe nabrzeża Warty oferujące możliwość aktywnego wypoczynku na kajakach, motorówkach czy relaksu na piaszczystych plażach.