Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

III etap inwestycji Przy Mogilskiej już w sprzedaży

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży III etap inwestycji Przy Mogilskiej – cieszącego się dużym zainteresowaniem nabywców osiedla zlokalizowanego blisko historycznego centrum Krakowa

III etap inwestycji Przy Mogilskiej to projekt o konstrukcji kaskadowej – w jednej bryle budynku o wysokości od 4 do 13 pięter powstanie w sumie 136 mieszkań. Nabywcy będą mogli wybierać z szerokiego wachlarza lokali o zróżnicowanych rozkładach i metrażach, od kawalerek po 3-pokojowe. Do wszystkich mieszkań przypisane są loggie lub przestronne balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej, komórki lokatorskie oraz parking naziemny.

Niewątpliwym atutem inwestycji Przy Mogilskiej jest jej lokalizacja w dzielnicy Prądnik Czerwony, na styku osiedli Dąbie i Rakowice. Do serca starówki, Rynku Głównego są stąd tylko 3 kilometry, które pokonamy w ciągu kilku minut jazdy samochodem lub jedną z licznych linii tramwajowych. Jeszcze bliżej – zaledwie 600 metrów od inwestycji – znajduje się jeden z największych i najpiękniejszych krakowskich terenów zielonych, 60-hektarowy Park Lotników Polskich. Osoby szukające wytchnienia od miejskiego zgiełku znajdą tu ciszę i spokój, miłośnicy aktywnego trybu życia z pewnością docenią kilometry ścieżek rowerowych i tras biegowych, a najmłodsi – fascynujący Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, liczne place zabaw, skate park oraz pump track.

W celu bliższego zapoznania się z ofertą mieszkań już wkrótce zapraszamy do Biura Sprzedaży oraz na stronę inwestycji

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat