Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

IX etap inwestycji Centralna Park już w sprzedaży!

Centralna Park – jedna z naszych flagowych inwestycji w Krakowie, powiększa się po raz dziewiąty. W nowym etapie zbudujemy 154 lokale o zróżnicowanych rozkładach i metrażach od 32 do 82 metrów kwadratowych. Zakończenie budowy planujemy na początek 2024 roku.
Do wszystkich mieszkań przypisane są przestronne balkony, tarasy lub ogródki. W ramach inwestycji powstanie również podziemny garaż ze 175 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi oraz naziemne stanowiska parkingowe. Przestrzeń zewnętrzna zostanie wypełniona zielenią i elementami małej architektury. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również plac zabaw, plenerową siłownię oraz zewnętrzne stojaki na rowery.
Inwestycję wyróżnia atrakcyjna lokalizacja –  osiedle powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o sześć kilometrów, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe M1. W 2023 roku zostanie otwarty nieopodal Designer Outlet Kraków. W pobliżu zlokalizowane są także centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.
Rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego trybu życia docenią bliskie położenie jednego z największych krakowskich parków – 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, placami zabaw dla najmłodszych, skate parkiem, pump trackiem oraz uwielbianym przez młodych krakowian Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Blisko osiedla położone są także stadion lekkoatletyczny AWF, zespół pływalni, kryte korty tenisowe i ścianka wspinaczkowa. W okolicy znajduje się wiele restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.
Czyżyny cieszą się rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Na Starówkę można dojechać stąd w 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości do dyspozycji mieszkańców będzie również nowa linia tramwajowa wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łącząca Płaszów z Mistrzejowicami. Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni projekt Centralna Park atrakcyjnym pod kątem inwestycyjnego zakupu mieszkania na wynajem. Sprawny wyjazd z miasta zapewnia droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.
Ceny mieszkań w IX etapie zaczynają się już od 8750 zł za m kw. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Saran Architekci. Generalnym wykonawcą tej fazy osiedla jest firma TK BUD.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat