Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Już 24 maja startujemy w akcji charytatywnej Bikes For Kids

Develia bierze udział w akcji charytatywnej Bikes For Kids, organizowanej na rzecz Fundacji Happy Kids w ramach Międzynarodowego Dnia Dziecka. Wraz z 18. firmami partnerskimi będziemy rywalizować w formie Bike Challenge. To wyzwanie bez limitu kilometrów. Im więcej, tym lepiej, bo za każdy przejechany kilometr przekażemy 1 PLN na wsparcie projektu Bikes For Kids. Cel całej akcji to zebranie minimum 20 tys. PLN na zakup rowerów oraz wsparcie infrastruktury i aktywności sportowej w rodzinnych domach dziecka Fundacji Happy Kids.

Develię w rowerowym wyzwaniu będzie prezentować 8 firmowych teamów, każdy liczy 5 osób.

Liczymy na zdrową rywalizację i jak najwięcej przejechanych kilometrów przez wszystkich uczestników rowerowego wyzwania.

O fundacji:

Fundacja Happy Kids pomaga dzieciom pokrzywdzonym oraz pozbawionym opieki rodziców biologicznych, kształtuje prawidłowe wzory zachowań i relacji rodzinnych. Fundacja przeciwdziała umieszczaniu dzieci w dużych domach dziecka (popularnie zwanych „bidulami”). To, co wyróżnia Fundację, to nierozdzielanie rodzeństw i przygotowanie wychowanków do samodzielnego dorosłego życia. W ciągu 20 lat utworzyła łącznie 19 Rodzinnych Domów, z których w każdym przebywa nie więcej niż 8 dzieci. Obecnie Fundacja ma pod swoją opieką w trybie stałym łącznie 140 dzieci.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat