Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Kaskady Różanki już gotowe!

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy przekazania mieszkań w naszej wrocławskiej inwestycji Kaskady Różanki. Przy ulicy Chorwackiej, w pobliżu nadodrzańskich wałów, wybudowaliśmy w sumie 128 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach – od 25 do 95 metrów kwadratowych. 31 lokali dostępnych jest jeszcze w naszej ofercie – po zakupie można od razu rozpocząć prace wykończeniowe i wprowadzić się.

Dzięki kaskadowej architekturze do części mieszkań 6-piętrowego budynku przypisane są obszerne tarasy, a do tych położonych na niższych kondygnacjach – balkony lub ogródki. Mieszkańcy mają do dyspozycji podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi.

Kaskady Różanki to osiedle, które odpowiada na potrzeby wszystkich grup nabywców. Single i młode pary z pewnością docenią bliskość Śródmieścia i dobrą komunikację. Staromiejski rynek oddalony jest o zaledwie 5 kilometrów. Dzięki licznym liniom autobusowym szybko i sprawnie dojedziemy do centrum Wrocławia i innych jego dzielnic. Bliskość ważnych arterii drogowych — ul. Żmigrodzkiej, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wyjazdu na trasę A8 i S5 – umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Z kolei dla rodzin z dziećmi ważny jest dostęp do usług i edukacji oraz sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych. Różanka to okolica o rozwiniętej infrastrukturze, z licznymi sklepami, szkołami, przedszkolami i placówkami ochrony zdrowia, aptekami i punktami usługowymi. Nadodrzańskie wały, będące doskonałym miejscem do spacerów, joggingu lub wycieczek rowerowych, znajdują się w odległości jedynie 900 metrów.

 

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat