Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Kolejny etap Alei Praskich już w sprzedaży

Rozpoczęliśmy sprzedaż kolejnego etapu osiedla Aleje Praskie na warszawskim Grochowie. W jego ramach powstaną dwa 4-piętrowe budynki z 252 mieszkaniami o powierzchni od 28 do ponad 103 metrów kwadratowych. Termin oddania lokali do użytku przewidujemy na I kwartał 2026 roku. Ceny zaczynają się od 12 900 zł za metr kwadratowy.

Kupujący mogą wybierać spośród kompaktowych kawalerek, jak i przestronnych 5-pokojowych apartamentów. Do każdego lokalu przypisane są powierzchnie zewnętrzne w postaci tarasów, balkonów lub zielonych ogródków. Do użytku mieszkańców zostanie oddana podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi przystosowanymi do zamontowania ładowarek elektrycznych, komórkami lokatorskimi oraz boksami na rowery. Na kondygnacji parterowej jednego z budynków powstanie przestronna przestrzeń usługowa o powierzchni 1200 m kw. z przeznaczeniem na przedszkole. Uczęszczające do niego dzieci będą miały również prywatny plac zabaw obok budynku.

Aleje Praskie powstają w myśl zasad zrównoważonego rozwoju i z zastosowaniem rozwiązań ograniczających wpływ na środowisko naturalne. Pomiędzy poszczególnymi etapami inwestycji zaplanowano rozległe, otwarte dla lokalnej społeczności powierzchnie zielone. Centralnym punktem osiedla będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec z dużą ilością drzew i krzewów, placem zabaw oraz siłownią plenerową. Powstanie również tężnia solankowa – to pierwsze tego typu rozwiązanie w projekcie deweloperskim w Warszawie. Deptaki pomiędzy budynkami uatrakcyjnią drewniane pomosty i podświetlone LED-owym światłem tarasy oraz elementy wodne, przy których staną siedziska i ławki. Ruch samochodów na terenie osiedla będzie ograniczony do niezbędnego minimum. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych etapów, także i dla tego wystąpimy o przyznanie ekocertyfikatu w systemie BREEAM.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat