Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Kolejny etap Bemosphere już w sprzedaży

Uruchomiliśmy sprzedaż mieszkań w nowym etapie inwestycji Bemosphere, którą realizujemy na warszawskim Chrzanowie w dzielnicy Bemowo. W jego ramach powstaną trzy budynki (Atmo, Vital i Time), w których znajdzie się 213 lokali w różnorodnej palecie metraży i rozkładów.

Wszystkie mieszkania będą miały przypisane powierzchnie zewnętrzne w postaci loggi, balkonów i ogródków. Mieszkańcy otrzymają również do dyspozycji podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi i boksami na jednoślady. W projekcie uwzględniliśmy również stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. W parterowych kondygnacjach budynków Atmo i Time zaprojektowaliśmy powierzchnie użytkowe, w których będą mogły powstać sklepy, kawiarnie czy punkty usługowe.

Zadbaliśmy także o atrakcyjne zagospodarowanie powierzchni zewnętrznych. W trosce o miłośników dwóch kółek na osiedlu zainstalowane zostaną liczne stojaki rowerowe. Odpoczynkowi na świeżym powietrzu sprzyjać będą ławki i wygodne siedziska ustawione wzdłuż alejek pomiędzy budynkami. Najmłodsi mieszkańcy aktywnie spędzą czas na placu zabaw.

Okolica, w której powstaje Bemosphere, wyróżnia się dobrą infrastrukturą komunikacyjną – najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 350 metrów od osiedla, a bliskość ul. Połczyńskiej oraz trasy S8 (ok. 5 min samochodem) zapewniają dogodne połączenie z całym miastem. Trwają prace nad połączeniem ulicy Szeligowskiej z Nowoczłuchowską. Rozwiązanie to usprawni wyjazd z osiedla, jednak wyjątkowym udogodnieniem dla mieszkańców będzie otwarcie w bezpośrednim sąsiedztwie Bemosphere stacji II linii Metra Chrzanów, co planowane jest już w 2026 roku.     

Oprócz dobrej komunikacji Chrzanów cieszy się rozbudowaną infrastrukturą lokalną. Działają tu liczne sklepy, punkty usługowe, a także placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola i szkoły. Dodatkowo na ul. Szeligowskiej powstanie nowa szkoła podstawowa. Okolica oferuje także atrakcje kulturalne i rekreacyjne. Tylko 20-minutowy spacer (lub 5-minutowa przejażdżka rowerowa) dzieli projekt od Parku Górczewska, który jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Dzieci mogą tu korzystać z placów zabaw, trampolin, huśtawek i boisk, na starszych czekają ścieżki rowerowe i spacerowe. Ponadto w parku znajduje się amfiteatr, w którym regularnie organizowane są plenerowe imprezy kulturalne.

Projektantem tego etapu Bemosphere jest pracownia Paka. Archi Spółka z o.o.  Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na koniec marca br., a ukończenie powinno nastąpić w IV kwartale 2025 roku. Ceny zaczynają się już od 14 600 zł za metr kwadratowy.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat