Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Krakowska Vita – rozpoczynamy sprzedaż nowej inwestycji w Warszawie

Informujemy, że wprowadziliśmy do oferty I etap projektu Krakowska Vita – nowej inwestycji w Warszawie. Osiedle realizowane jest przy alei Krakowskiej 279, na styku Ochoty i Włoch. Nabywcy mogą wybierać z szerokiej i zróżnicowanej oferty mieszkań: od 32-metrowych kawalerek po przestronne, 111-metrowe, 5-pokojowe apartamenty.

Do wszystkich lokali przypisane będą tarasy, balkony lub ogródki. Powstaną również lokale usługowe, a w częściach wspólnych plac zabaw i teren rekreacyjny. Duży garaż podziemny zapewni komfortowe i bezpieczne parkowanie.

Krakowska Vita powstanie w obrębie dzielnicy Włochy, tuż przy granicy z Ochotą, zaledwie 6 km od ścisłego centrum Warszawy. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe, a także szkoły, przedszkola i biblioteka. Większe zakupy można zrobić w galerii handlowej Blue City, Atrium Reduta oraz Centrum Łopuszańska 22. Dużym atutem osiedla jest także łatwy dostęp do terenów zielonych – w odległości niecałego kilometra zlokalizowane są: Park Szczęśliwicki, Park im. Marka Kotańskiego i Park Forty Korotyńskiego.

Mocną stroną inwestycji jest również rozwinięta infrastruktura komunikacyjna. Znajdujące się  w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe oraz SKM umożliwiają łatwe przemieszczanie się po mieście. Bezpośrednio przy realizowanym projekcie przebiegają również liczne ścieżki rowerowe, które pozwalają wygodnie poruszać się po okolicy miłośnikom jednośladów. Jego położenie zapewnia też sprawny wyjazd z miasta w kierunku Łodzi, Poznania i Krakowa. Dotarcie do Lotniska im. Chopina zajmuje mniej niż 10 minut.

Budowa I etapu Krakowska Vita rozpocznie się w II kwartale br. Ukończenie tej fazy planowane jest na II kw. 2024 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 11 800 zł brutto za metr kwadratowy.