Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

LC Corp wysoko w rankingu

Inwestycje mieszkaniowe LC Corp zostały wytypowane jako jedne z najciekawszych w rankingu organizowanym przez redakcję portalu RynekPierwotny.pl. I miejsce w Warszawie zajęło osiedle „Mała Praga”.

Ranking portalu RynekPierwotny.pl jest organizowany od 2016 r. W I edycji użytkownicy platformy oceniali projekty deweloperskie pod kątem lokalizacji, architektury oraz stosunku ceny do zaoferowanego standardu. Od ubiegłego roku odpowiadają na pytanie, czy sami chcieliby zamieszkać na danym osiedlu oraz czy poleciliby je swoim bliskim. Redakcja bierze pod uwagę także aktywność użytkowników na portalu i to, które oferty wzbudzają ich największe zainteresowanie. Portal miesięcznie odwiedza oko 310 tys. osób.

 

W III edycji rankingu, która odnosi się do 2018 roku nie zabrakło inwestycji mieszkaniowych LC Corp. Co cieszy szczególnie,  zdobyły one nie tylko wyróżnienia, ale także wysokie miejsca w ogólnym rocznym zestawieniu. W Warszawie za najciekawszą inwestycję 2018 r. użytkownicy portalu RynekPierowtny.pl uznali osiedle „Mała Praga”. Jest to projekt LC Corp, zlokalizowany na terenie dzielnicy Praga-Południe, w cichej części Grochowa. Osiedle „Na Woli”, kolejna realizacja LC Corp, zdobyła w stolicy wyróżnienie użytkowników. W Gdańsku II miejsce wśród najciekawszych inwestycji zajął charakterystyczny „Bastion Wałowa”.

 

Wszystkie wyniki III edycji Rankingu najciekawsze inwestycje mieszkaniowe wg użytkowników RynekPierwotny.pl można znaleźć na portalu:

Warszawa https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/warszawa/

Gdańsk https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/gdansk/

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat