Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Mist House – nowa inwestycja na wrocławskich Krzykach już w sprzedaży

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy przedsprzedaż 46 mieszkań, które powstaną w ramach kameralnej inwestycji Mist House przy ul. Mglistej we Wrocławiu. Budowa rozpocznie się jeszcze w I kwartale tego roku, a jej zakończenie jest planowane na koniec 2022 roku.

Mist House to kameralny 4-piętrowy budynek, w którym zaprojektowano zróżnicowane układy mieszkań — od kawalerek o metrażu 32 m², po mieszkania 6-pokojowe o powierzchni przekraczającej 100 m². W każdym z nich przewidziano balkon, taras lub ogródek.

Inwestycja znajduje się w spokojnej części Krzyków z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W okolicy jest dobrze rozwinięta infrastruktura ze sklepami oraz punktami usługowymi. Nie brakuje także w pobliżu przedszkoli i szkół. W promieniu 3 km od Mist House znajdują się m.in. trzy duże wrocławskie parki (Kleciński, Grabiszyński i Południowy), tereny zielone obok rzeki Ślęzy, Centrum Handlowe Borek i Centrum Handlowe Bielany Wrocławskie. Co ważne, położenie inwestycji zapewnia łatwy dojazd do ważnych arterii drogowych, które umożliwiają wygodny dojazd do centrum i poza granice miasta.

W celu bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży lub na stronę inwestycji.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat