Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Modernizacja drogi do Osiedla Maestro

Znamy już wyniki głosowania na projekty Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Jednym z pomysłów, które zostaną zrealizowane z środków miasta, jest przebudowa ulicy Vivaldiego. Decyzja ta z pewnością ucieszy mieszkańców Osiedla Maestro na wrocławskim Jagodnie, zarówno obecnych, jak i tych, którzy dopiero kupili mieszkania w III etapie inwestycji.

Modernizacja ma usprawnić komunikację na ulicy Vivaldiego. Projekt zakłada m.in. remont drogi na odcinku od skrzyżowania z ul. Buforową do terenu Wspólnoty Mieszkaniowej CPR „Wiosna”, wyrównanie linii lamp, przeniesienie dwóch latarni aktualnie znajdujących się na chodniku oraz stworzenie siedmiu nowych miejsc postojowych. Uporządkowany zostanie również chodnik przy ul. Straussa, a od południowej strony ul. Vivaldiego będą nasadzone róże. Więcej o projekcie można przeczytać na stronie WBO 2016.

Realizacja projektu przyniesie realne korzyści mieszkańcom okolicznych osiedli, m.in. Maestro, które jest położone u zbiegu ulic Vivaldiego i Schuberta. Inwestycja w 2017 r. zyska nowy budynek realizowany w ramach III etapu – więc piszemy o nim tutaj.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat