Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

New Voice Media zwiększa powierzchnię najmu w Retro Office House

Ostatnia wolna powierzchnia w Retro Office House trafiła w ręce firmy New Voice Media, która zdecydowała się na zwiększenie swoich biur o dodatkowe 200 mkw. Tym samym wrocławski biurowiec należący do LC Corp SA sukcesem zakończył proces komercjalizacji. Portfolio najemców prestiżowego obiektu tworzy 13 polskich i międzynarodowych firm, rozlokowanych na 21 tys. mkw. powierzchni. 

– Cieszymy się, że to właśnie naszej firmie przypadła rola zamknięcia portfela najemców Retro Office House. Zwłaszcza, że zainteresowanie ostatnim wolnym lokalem było spore. Zdecydowaliśmy się na wynajęcie dodatkowej powierzchni w budynku Retro, ponieważ nasi pracownicy bardzo cenią sobie dobrze skomunikowaną lokalizację z łatwym dostępem do różnorodnej oferty gastronomicznej oraz siłownią w budynku. Jesteśmy też przekonani, że prestiżowy adres pozytywnie wpłynie na postrzeganie firmy przez obecnych i potencjalnych kontrahentów – mówi Dominika Rogóż, Office Administrator New Voice Media.

Budowa Retro Office House rozpoczęła się we wrześniu 2016 roku. Oficjalne otwarcie biurowca odbyło się w kwietniu 2018 roku. Wraz z wynajęciem ostatniej dostępnej przestrzeni firmie New Voice Media, wrocławski obiekt może mówić o kolejnym kroku milowym w życiu biurowca.