Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowe limity MDM w Gdańsku

<strong”>Jak informuje Bank Gospodarstwa Krajowego, w województwie pomorskim obniżone zostały limity cen za metr kwadratowy umożliwiające skorzystanie z dopłat programu „Mieszkanie dla Młodych”. Co to oznacza dla osób chcących kupić mieszkanie?</strong”>

Program MDM cieszył się w Gdańsku szczególnym zainteresowaniem. Po najnowszych zmianach limity są niższe o 122 zł i choć nie jest to bardzo duża obniżka, część mieszkań dostępnych na lokalnym ryku z pewnością przestanie spełniać wymogi programu. Mieszkania z dopłatą wciąż można kupić na Osiedlu Przy Srebrnej w Gdańsku – inwestycji realizowanej przez LC Corp. Tu cena za metr zaczyna się już od 3550 zł.

W pierwszym etapie Osiedla Przy Srebrnej powstały dwa czterokondygnacyjne budynki, przekazane do użytku w 2012 roku. W ramach drugiego etapu, w 2014 r. do osiedla dołączył kameralny budynek z 22 lokalami mieszkalnymi. Aktualnie realizowany jest trzeci etap inwestycji, który obejmuje 46 mieszkań, miejsca postojowe, garaż podziemny oraz strefę rekreacyjną dla mieszkańców. Więcej informacji tutaj.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat