Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Oferta wzbogacona o nową inwestycję blisko gdańskiej plaży – Marinus

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy sprzedaż mieszkań na Osiedlu Marinus w Gdańsku. W ramach czterech budynków powstanie w sumie 81 mieszkań i 2 lokale usługowe.

 

Niewątpliwie największym atutem osiedla jest jego nadmorska lokalizacja. Osiedle Marinus zlokalizowane jest u zbiegu ulic Gdańskiej i Polskiego Czerwonego Krzyża, a do najbliższego wejścia na plażę (nr 41 w Parku Brzeźnieńskiego im. J.J. Haffnera) jest stąd zaledwie 700 metrów, które pokonamy w ciągu kilkuminutowego spaceru. Niewiele dalej jest do Parku im. Prezydenta Ronalda Reagana z kilometrami tras rowerowych i spacerowych oraz słynnego molo w Brzeźnie.

Nowoczesna inwestycja składać się będzie z czterech 3- i 4-piętrowych budynków połączonych podziemną halą garażową z komórkami lokatorskimi. Obejmie w sumie 81 mieszkań o metrażach od 27 do 113 m kw. – od kawalerek po lokale 4-pokojowe.

Do wszystkich mieszkań przypisane będą przeszklone balkony i duże tarasy. Do budowy osiedla zostaną użyte wysokiej klasy materiały, które zmniejszą zużycie energii w mieszkaniach i ograniczą wpływ osiedla na środowisko naturalne. Oprócz podziemnych i naziemnych miejsc parkingowych przygotowane zostaną również specjalne pomieszczenia na jednoślady. W parterowych kondygnacjach budynków od strony ulicy Gdańskiej znajdą się również sklepy i punkty usługowe.

Oddanie gotowych lokali do użytku planujemy w II kwartale 2023 roku.

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży lub na stronę inwestycji.