Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Południe Vita z bogatą ofertą mieszkań w programie „Bezpieczny Kredyt 2%”

Południe Vita to jedna z najbardziej przystępnych cenowo inwestycji mieszkaniowych realizowanych obecnie przez deweloperów w Trójmieście. W tym projekcie dostępnych jest jeszcze 35 mieszkań. Wszystkie spełniają wymogi rządowego programu „Bezpieczny Kredyt”, co jest o tyle ważne, że rynkowa oferta takich lokali jest tu obecnie rekordowo niska i zmniejsza się z dnia na dzień.

Osiedle powstaje przy ul. Kazimierza Wielkiego w obrębie zielonej i spokojnej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. W ramach I etapu projektu w trzech budynkach o prostej, modernistycznej architekturze powstanie 111 lokali o zróżnicowanych metrażach – od 26 do nawet 101 m kw. – z balkonami, antresolami lub przestronnymi tarasami z ogródkami.

Duża popularność rządowego programu „Bezpieczny Kredyt 2%” sprawia, że mieszkania, które można nabyć za pomocą preferencyjnego kredytu, szybko się sprzedają. Według danych portalu otodom.pl obecnie tylko ok. 1500 spośród liczącej 6000 lokali oferty gdańskiego rynku mieszkaniowego spełnia kryterium cenowe „BK2%”. Z tej liczby co dziesiąty znajduje się w ofercie Develii – oprócz 35 mieszkań na osiedlu Południe Vita można je znaleźć także w naszych innych trójmiejskich projektach: Ujeścisko Vita oraz Przemyska Vita (odpowiednio 24 i 62 mieszkania) oraz w II etapie Szmaragdowego Parku (6 lokali).

 

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat