Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Powiększamy naszą gdańską ofertę o osiedle Ujeścisko Vita

Ujeścisko Vita to kameralny projekt, który powstaje w cichej i zielonej okolicy Gdańska przy ul. Przemyskiej. Wybudujemy tam pięć 4-piętrowych budynków ze 184 mieszkaniami o dużych możliwościach aranżacyjnych.

Zgodnie z naszym standardem lokale zlokalizowane na parterze będą posiadały prywatne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również szereg innych udogodnień, takich jak 183 podziemne i naziemne miejsca parkingowe czy 185 komórek lokatorskich. Dbamy także o atrakcyjną przestrzeń wspólną – w obrębie osiedla zostanie zaaranżowany teren rekreacyjny z dużą ilością zieleni i placem zabaw dla najmłodszych. Cały kompleks zostanie objęty całodobowym monitoringiem, aby zapewnić jak najwyższe standardy bezpieczeństwa i poczucie prywatności na co dzień.

Lokalizacja Ujeścisko Vita łączy w sobie zalety mieszkania w zielonym, naturalnym otoczeniu z pełnym dostępem do oferty wielkiego miasta. Inwestycja usytuowana jest w sąsiedztwie wielu ciekawych miejsc rekreacji, m.in. wieży widokowej Kozacza Góra z rozległym parkiem i placem zabaw dla dzieci, wybiegiem dla psów, licznymi alejkami spacerowymi oraz bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą rowerową. Swoje codzienne potrzeby mieszkańcy zaspokoją na miejscu – w okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych, szkół czy przedszkoli. Do centrum Gdańska będzie można sprawnie dojechać dzięki nowo powstającej linii tramwajowej Nowa Warszawska.

Zakończenie budowy przewidziane jest na I kwartał 2024 r. Ceny zaczynają się już od 10 tys. zł  za metr kwadratowy.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat