Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Projekt WBO w okolicy Nowej Racławickiej

Osiedle Nowa Racławicka charakteryzuje bardzo atrakcyjna lokalizacja na Krzykach, blisko rozległych terenów zielonych. W pobliskim parku Mamuta już wkrótce pojawi się nowa inwestycja realizowana z Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Jedynym z projektów wyłonionych w tegorocznym głosowaniu jest Rowerowy Park Mamuta. Główną atrakcją będzie MAMUTRACK, czyli przestrzeń z profesjonalnymi torami przeznaczonymi do uprawiania sportów, z podziałem na różne trasy i poziomy zaawansowania (jumptrack, pumptrack, urbantrack oraz minitrack). Rekreacyjne górki wzbogacone zostaną o wielofunkcyjne urządzenia treningowe dla wszystkich sportowców. Część z nich będzie przekształcona w niewielkie „polodowcowe” pagórki z widokiem na rzekę, które staną się przygodowym, naturalnym miejscem zabaw i wypoczynku po treningu.

 

To kolejna atrakcja dostępna dla mieszkańców Nowej Racławickiej. W niewielkiej odległości od osiedla znajdziemy także Park Mamuta z nowoczesnym placem zabaw dla najmłodszych, Park Grabiszyński i Park Południowy. Dowiedz się więcej o osiedlu Nowa Racławicka.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat