Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Przeprowadzamy się do City Forum

Z przyjemnością informujemy, że 4 marca br. nasza centrala przenosi się z Arkad Wrocławskich do kompleksu City Forum przy ulicy Traugutta 45. W budynku City 1 wynajęliśmy około 1400 m kw. powierzchni biurowej. Na parterze zostanie otwarty salon sprzedaży mieszkań, do którego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów.

Za aranżację i umeblowanie nowego biura Develii odpowiadają pracownie Robak Piasta Architekci oraz Re:build studio, które w swoich projektach kładą nacisk na cyrkularność i ponowne wykorzystanie sprzętu oraz surowców. Część wyposażenia została przejęta od poprzedniego najemcy i gruntownie odnowiona, a do wykończenia ścian zastosowano korek i wełnę drzewną – naturalny materiał o właściwościach poprawiających akustykę wnętrz. Niektóre meble wytapicerowano tekstyliami z włókien z wyłowionych sieci rybackich.

City Forum to oddany do użytku w 2020 roku nowoczesny kompleks biurowy oferujący ponad 24 000 m kw. powierzchni biurowej klasy A w dwóch 7-piętrowych budynkach. W otwartej przestrzeni pomiędzy nimi znajduje się atrakcyjnie zagospodarowana zieleń i strefa relaksu, a na parterach działają lokale handlowo-usługowe, w tym kawiarnia, kantyna dla pracowników oraz przedszkole.

W budynkach zastosowano wiele proekologicznych rozwiązań, jak np. elastyczny system klimatyzacji i wentylacji z regulacją wilgotności powietrza, oświetlenie LED sterowane czujnikami DALI, urządzenia o niskim zużyciu wody, otwierające się okna, a także biały dach odbijający w 97% promieniowanie słoneczne. Przeszklone elewacje i optymalny dostęp światła dziennego zapewniają komfortowe warunki pracy.

UWAGA: Spółka zmieni formalny adres siedziby po dokonaniu wpisu do KRS, ale wszelką korespondencję od 4 marca 2024 roku prosimy kierować na adres:

Develia S.A.
ul. gen. Romualda Traugutta 45
50-416 Wrocław
City Forum – City 1

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat