Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Retro Office House z nagrodą TopBuilder 2019

Retro Office House, należący do LC Corp SA, może pochwalić się kolejnym sukcesem. Projekt biurowca autorstwa pracowni Kuryłowicz & Associates został nagrodzony w prestiżowym konkursie TopBuilder 2019. Statuetki wręczono 21 marca, podczas uroczystej gali finałowej w warszawskiej siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Ideą konkursu TopBuilder jest upowszechnianie i poszerzanie wiedzy o najnowszych rozwiązaniach niezbędnych do budowy i modernizacji obiektów, oraz o najciekawszych inwestycjach, będących potwierdzeniem rozwoju budownictwa w Polsce. Kapituła konkursu uhonorowała wzorcowe, niebanalne i przede wszystkim zrealizowane z sukcesem i dokładnością projekty.

– Jesteśmy dumni z kolejnego sukcesu współpracy firmy LC Corp z pracownią Kuryłowicz & Associates. Budynek Retro Office House to przykład biurowca stworzonego i zaprojektowanego w sposób odważny i nowoczesny, ale też pełen szacunku dla lokalnej zabudowy i okolicy, w której powstał. Cieszymy się, że nasze starania są doceniane przez najemców, którzy w 100% zapełnili dostępne miejsce w biurowcu oraz przez kapituły prestiżowych konkursów, jakim niewątpliwie jest TopBuilder – mówi Tomasz Wróbel, prezes LC Corp SA.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat